Tõnu Aru

Igavik on Sinu tõeline nimi!
Ja Sinu SISEMISE RAHU TEMPEL
on Sinu ÕNNE JA RÕÕMU KODA,
mille ajatu omanik oled sa olnud
aegade algusest peale.

Sisemise Rahu Tempel

Tartu, Aardla 62B

+372 56955207 +372 5285539
 arureiki5@gmail.com  http://www.sisemiserahutempel.eu/Kontakt  

Festivalil:

Isa, Poeg ja Püha Vaim. Kuna seitsmendast sajandist kuni üheksateistkümnenda sajandi lõpuni oli meie planeedil inimkonna jaoks suletud igasugune esoteeriline informatsioon. Kui selle "pimeduse" perioodi algul tegid teadus ja religioon veel koostööd, siis hiljem pöörasid nad teineteise vastu ja läksid siis oma teed... Domineeris eksoteeriline maailmakäsitlus, kus uuriti ainult maailma nähtumuslikku külge: teadus muutus hingetuks ja religioon ei jäänud oma religioossete institutsioonidega esimestest sammugi maha. Selline lineaarne lähenemine Loodule teenis igati ära nimetuse "Pime Keskaeg". Praegugi veel ärgatakse raskest unest, et avada simad jumalikule loovusele. Üks vaprust nõudev karm õppetund lõppeb, et teha ruumi uuele energiale, kus Kolmainsuse fenomeni sisu saab kohasemaks esoteerilisele füüsikale, nimetan seda Esotsentrismiks! Elementaarosakeste jagunemine on siiski lõplik, vastupidiselt praegustele teaduskotsepsioonidele. 

Parimat! 

Tõnu Aru

 

Universumis on kaks jõudu --

Hirm on lõputult ahvatlev ja moonutav,

Armastus lihtsalt on

Sa oled tulnud siia teostama oma Vaba Tahte imet,mida Sul kusagil mujal nii ilmekalt

ja mõjusalt teha ei õnnestu.See on Sinu kõige ülevam võime üleüldse! Eranditult kõik, millega Sa siin kokku puutud, n tegelikult lugematud Rõõmu väljendused. Sa oled praegugi SIIN, et neid kõiki ära tunda. Iga pisemgi asi peidab endas rõõmutunnet, mis annab loomejõu ja ammendamatu väe, avastamaks sügavat ühtsust teistega- teel Koju!

 Rei Ki õpetus ja tervendusseansid. Quantum-Touch® - kvantpuudutus. Mõtteväljaravi koheseks hirmudest, ärevusest ja emotsionaalsetest kannatustest vabanemisekls.
Tuleteraapia - sütelkõnd. Kiviteraapia - kuumad kivid (Jaad), šungiit. Hingamis- ja heliteraapia. Isiklik psühhoanalüüs Micheli ja 12 Põhilist Eluõppetundi - Grupi (Steve Rotheri) süsteemi järgi

Aeg Koht Tegevus
Sun 05.08 16:00
00B IDAPOOLNE LAVA LINNUSES