2014

2014 aasta  VI festivalil esinemiste  kirjeldus .doc failina (2 MBt)  sama  .pdf  formaadis 

Fotod, link

Videod 2014. aastast Bahira tants     Shamaanitrummid  Tuletants 

Mälestuseks  2014. aasta  festivalist, lisaks sellele, mida loofame saada  Teilt  tagasisidena.

Programmid:

.pdf  eesti keeles :   KAVAD EE 30 O7 ÕHTU SEISUGA.pd..  

pdf RUSKII KAVAD RUS 30 O7 ÕHTU SEISUGA.pdf

:xls EST ja RUS KAVAD 30 O7 ÕHTU SEISUGA.xlsx


2014. aastast: Oli  veel suurejoonelisem ja huvitavam kui eelnevatel aastatel. Meie festival on avatud kõikidele maailmavaadetele, keeltele ja koolkondadele. Festivali põhilisteks teemadeks jäävad vaimne areng ja enesetäiendamine, suhtlemine loodusega ning tervendavad ja psühholoogilised praktikad, kõik ühe eesmärgiga — enese ja meid ümbritseva maailma mõistmine ning  vaimse tasakaalu saavutamine.  Festivali kava on koostamisel ning valmib juunis. Seniks juba teadaolevate, registreeritud esinejate ja tegemistega võite juba praegu tutvuda.

Muljed, mälestused, testimonals, vaata  altpoolt

2014. aastast, VI festivalilt

Moonika Jantson Suur tänu korraldajatele, Aivarile ja Tatjanale!

Kaia-Liisa Reinut Väga tore ja väekas festival oli ka seekord. soovitan kõigile, järgmine kord augustis 2015

Thank you, Tatiana, Aivar Kukk and all beautiful beings for beautiful days and nights in Vana Veski!  Alicja Eiliakas  

Kristel Vilbaste Igaühe trumm näitab kõige selgemini, mis tal sees on. Põnev on lugeda neilt piltidelt. Küllap sellepärast shamaanid ei tahagi, et neid pildistataks ;-)

Ja Maa värises Maria Lepmaa..

Спасибо Вам за предоставленную Возможность быть участником Фестиваля "Найди Себя". Было интересно получить новый опыт. Надеюсь на дальнейшее приятное сотрудничество :) Спасибо.
Спасибо всем, кто посетил практическое занятие Мандалы. Все нарисовали красивые Свои Мандалы.

С уважением  Ольга Волк

Огненный танец Студии восточного танца Натальи Бахирыhttps://www.youtube.com/watch?list=PLgAJpc20_kdFvwC1Dbk8XndStaeAY71NO&v=...

Järvamaal käisid koos šamaanid, ravitsejad, pendlimehed ja selgeltnägijad. Eesti kõige müstiliseimal festivalil pakutakse lisaks huvitavale elamusele ka füüsilist ja hingelist abi.

http://www.reporter.ee/2014/08/02/tervendaja-heli-uuris-reporter-kaspari...

В эти выходные в Эстонии состоялся ежегодный фестиваль "Найди Себя", на котором я презентовал Игры "Лила-Чакра" и "Код Крайона"... Все, кто поучаствовали, остались очень довольны, и, возможно скоро состоятся первые игры в Таллине... и появятся первые Мастера!

Это были удивительные три дня... В потрясающем месте...  Daniel Rudakov with Ilze Ulmane)

Вана-Вески изотерический фестиваль. Было тепло,интерестно, весело. Много новых знакомств с позитивными,открытыми людьми без рамок и шаблонов!;)

Антон Копылов

Mina ei jäänud lõkke juurde,nägin vaid algust üritusest: Riitused ja šamaanitööd lõkke ääres,sest valisin Alicija ja Richard Eiliakas: Universumi Sosin - Müstilise Heli Kontsert, mis kestis üle kesköö ja mida kuulasime mati peal lamades teki all, silmad suunatud pimedasse augustitaevasse. Lõkkealal oli aga kindlasti soojus, valgus ja trummihelid. Elu on valikud, mida teeme ise.

http://leiaend.org/events Päevakava oli väga tihe, raske oli valida, kus osaleda. Mõnest kohast sain ka jäädvustuse teha. Tänud korraldajatele, osalejatele ja kaaslastele, tänu kellele sain osaleda  Ülle Poom

Татьяна Блисс

Дорогие Татьяна и Айвар! Бесконечно благодарна за возможность развиваться рядом с Вами и ежегодно участвовать в вашем фестивале "Найди себя!" . Это бесценно: погрузиться в одно поле с единомышленниками, узнавать и впитывать новое - каждый раз это скачок в новый этап развития. Long live "Leja end!" 

Saabusin eile tagasi Tartusse, esoteerika festivalilt Leia end! Tõeliselt kaunis nädalavahetus võrratute emotsioonidega ja toredate inimestega, ma pole enam see kes reedel sinna minnes olin! Avastasin uusi suundi ja õpetajaid,kellelt oleks taas
midagi õppida. Galina

Моника Аман Благодарим вас - Татьяна и Айвар - за ваше искреннее и очень сильное желание вновь и вновь быть началом Созданного :)

Наталья Перова Спасибо огромное! Много слышала о фестивале, но удалось попасть только в этот год...Заметила очень приятную,комфортную атмосферу, дружелюбность, готовность слушать и выслушать, общаться, позитивный настрой всех гостей и участников...

Regita Eesmaa Kui paljud Teist saavad öelda, et töötate parimas kohas, parima meeskonnaga? Mina saan ja ma olen selle üle vägaväga õnnelik!

Aivar, большое от всего сердца спасибо за помощь в участии фестиваля!

Меня увезли на машине раньше чем завершение фестиваля закончилось, не успел попрощаться.

Надеюсь на продолжение в новом году!

И еще раз - спасибо!   artur