Y2014 Mo Razak - "Reconnective Healing"

Osho oli talle alati öelnud Be Total.. seda ta teebki.. ja õpetab teistele oma olemusega ja lahkuses..

Küsitakse palju küsimusi ja kustutatakse sissetallatud neuronteeradu, mis meie elu ainult kitsas ja samas suunas minna laseb.. kui otsime vastust, siis on meie mõtefikseeritud lõplikusele rohkem või vähem, kui küsime küsimusi, vastust otsimata oma peas, siis anname võimaluse universumil tuua parimaid vastuseid meie poolse segamise ja hinnanguta.

Mo on  "Reconnective Healing" praktiseerija,  mis tähendab taasühendamist. Ta on ka sertifitseeritud Access Bars'i  juhendaja ja Access Body protsesside juhendaja. 

Mo'l on tema 75 eluaasta jooksul kogunenud palju teisi kutsekvalifikatsioone KEHA-HING-VAIM valdkonnas, kuid praeguses etapis keskendub taasühendavale tervendamisele.

"Minu suhtumine paranemisse ja tervenemisse on, et füüsilised, emotsionaalsed, psühholoogilised ja vaimseid sümptomid ei ole vaenlased, mida tuleb kõrvaldada, vaid teejuhid meie tee terviklikkuses. Kui neid võtta kui sõbralikke teejuhte,  võivad nad paljastada meile oma tarkuse, et saaksime elada vabana igasugustest tingimustest ja piirangutest. Mu nägemus on, et spontaanne keha liikumise oskus ja protsesside tundma õppimine mitte ei võta eesmärgiks lahendada elu müsteeriume, kui et võimaldab meil osaleda selles reaalsuses rõõmsalt, sügavas tänutundes, alandlikkuses ja armastuses. "- Mo Razak

.

Mo alustanud oma vaimset teekonda pärast tema hipi kogemusi 1976. aastal.  Saanud spontaanselt aimu ideest, et ta ise loob omaenda reaalsust, mis hoiab teda vangis narkootikumide ja alkoholi kütkeis, tegi Mo kannapöörde, avastas uuesti rõõmu ja süütuse, mida kunagi tundis. 

See oli siis, kui ta leidis OSHO, oma esimese vaimse õpetaja. 

Läbi fenomeni, mida kujutas endast Osho, sai ta spontanseid keha liikumise kogemusi, mis omakorda näitasid talle tarkust, meie maagilisi võimeid, rõõmu ning naudingu tundmise oskust, mida meie keha valdab. 

Samaaegselt toimus 7 aasta vältel ka spontaanse liikumise õppus nimega "Latihan" sprituaalse grupiga, mille nimi oli SUBUD.

Ta oli intuitiivselt avastanud, et liikumine juhtus armust ja et liigutuse allikas on meie enda lõpmatu Mina. Kui ollakse valmis vastu võtma, siis sama liikumine võib hakata toimuma oma kehas, ilma et oleks vaja eriliste energiate meistrite, pühade isikute jne kohalolekut.

 

Mo õpetab lihtsaid viise, kuidas suheldes oma kehaga kui sõbra ja mängukaaslasega, saab matta sõjakirve ning õppida mõistma keha märguandeid enne kui ta hakkab valust karjuma.

Töötoas on võimalik õppida Spontaanset keha liikumist, suunaga terviklikkuse poole, mis toob kaasa suuremad võimalused kõigis eluvaldkondades. 

Mo on välja arendanud massaaži tehnikad, mida ta nimetab BodyHold ja BodyLove ning mis võimaldavad meile ekstaatilise eksitentsi meie igapäeva elus.

Name: Mohammed Abdul-Razak
Certification: Bars Facilitator

E-mail
Phone: 44 7861 688781 Location: Leytonstone London UK