Svetlana Nikolajeva - Reiki meister,õpetaja

SVETLANA NIKOLAJEVA – Reiki meister, Reiki õpetaja Tartust. Praktiseerib aastast 1999, esindab mittetraditsioonilist Reikit suunaga eneseteadvustamisele, eneseavardumisele ja terviklikkuse taastamisele, inimese hinge struktuuri tervendamisele ja taastamisele.

Isiklikuks brändiks on „Kohtumised Iseendaga“, mille eesmärgiks on aidata inimestel kõige kiiremal moel luua armastav ja toimiv „püsisuhe iseendaga“.  Meelelahutuseks on sütelkõndimine. 

„Tänu“ plaadi autor. „Jookse ilma ruttamatta“ raamatute autor.  Plaat aitab tervendada kõige keerulisemaid suhteid nii isiendaga, esivanemate kui teiste inimestega. Raamatud avardavad teadvust, muudavad mõtlemist – suhtumist, aitavad luua harmoonilised suhted  ümbritseva  maailmaga, loodusega ja stiihiatega, mõista ennast ja märgata teisi.

Rohkem vaata kodukalt: www.danadolma.ee

E-post: svetlana.nikolajeva@mail.ee

Elu pole kannatamiseks mõeldud

Sveta suhtleb aktiivselt planeedi Maa energiatega. Vaimsetes ringkondades poetatakse sõnumeid, et planeet ja inimkond on kohe-kohe jõudmas viiendasse dimensiooni ehk loomingulisuse ajajärku. Sveta kinnitab sama: “Viiendas dimensioonis kujuneb peamiseks väärtuseks ühtsus, üksteisest hoolimine. Oleme inimestena nii palju muutunud, meie teadvus on tõusnud. Ühtsuse printsiip on meile sisse kodeeritud ja see avaneb. Esile tõuseb iseendaga aus olemise vajadus ehk võime sissepoole vaadata, teha siiras inventuur, kõik vana, piirav, mittevajalik ära panna.”
Elu ei pea olema raske ja kannatusi täis, tegelikult ei ole elu kunagi kannatuseks mõeldud!”
Vaikse ja tagasihoidliku olemisega Sveta on teinud Tartus Vaksali tänaval patsiente vastu võttes taotluse, et temani jõuaks vaid need inimesed, kes ka tegelikult tahavad oma kannatusi hoopis elamise rõõmuks muuta ja kes on selle soovi nimel valmis tööd tegema. “Sest elame ajas, kui sensitiive ja tervendajaid ei saa energeetiliselt enam ära kasutada. Üha enam on vaja igaühel teadlikult sisemist inventuuri läbi viia. Muutused tulevad vaid läbi enda. Keegi teine meid muuta ei saa. Kui vaatad enda sisse, siis ära karda sealsest peeglist avanevat ilu ega ausust,” naeratab Sveta. “Teadvusta, et sinu elu ja kogu meie planeet algab sellest maatükist, mis on su jalge all, ehk koduhoovist, teest, kus sa kõnnid, sealt, kus sa oled. Planeet tervikuna, ja mitte ainult planeet, vaid kogu suur ruum, kus elame, on palunud juhtida inimeste tähelepanu koostöö vajadusele inimese ja planeedi vaimu vahel.”
Tuleb tunnistada, et Svetal on õigus, kui ta ütleb, et oleme lõhkunud palju looduslikku keskkonda ja tasakaalu nii maa all kui ka maa peal. Kuid on vaja õppida ka hoidma. Kogu elusolev – inimesed, taimed, loomad, linnud on planeedi lapsed, usub Sveta. “Meil on vaja võtta ühendust oma kõrgema mina ehk tegeliku olemusega, ka planeedi olemusega, ja sõlmida, just nimelt sõlmida koostöö kokkulepe sõbralikel ja üksteist toetavatel alustel. Olemuselt olemusele ja hingelt hingele. Südamelt südamele.”