Y-2016,15,14 Galina Ader

GALINA ADER on 15 tegevusaasta jooksul ravinud seljavalusid, migreene, Pictureastmat, diabeeti, unehäireid, allergiat, lihaspingeid, stressi ja Parkinsoni tõbe ning vähieelseid seisundeid. 
Galina leiab eksimatult üles haige koha patsiendi kehal, ravides tekib justkui meditatiivne või suisa transiseisund. Tihtipeale oskab ta lugeda patsiendi näost, mis tõbi toda vaevab.
Galina valmistab ka kodumaistest taimedest lümfisüsteemi ja immuunsüsteemi tugevdavaid tinktuure ja salve, mis toetavad inimese haiget keha ja taastavad katkist biovälja.

Loengus:

  • Lümfidest, lümfiteraapiast ja kuidas emotsinoonid ja elustiil mõjutavad lümfekeskkond , ka toit ja mõtlemine. Lümfi- ja muude teraapiate mõju

    Millest tulevad haigusd: 

  1. geneetiline haigus, millega peab õppima elama,
  2. külmetushaigused, mida saab vältida, tõstes immunsüsteemi vibratsiooni,
  3. psühholoogilised ehk mõttetasandilt alanud haigused,
  4. hävitavast elustiilist (joomine, suitsetamine, vale toitumine jmt) põhjustatud haigused.

FIE Galina Ader Massaaž Telefon: 515 9381

E-mail: galinaader@hotmail.com http://www.lymfiterapeut.ee http://facebook.com/galina.ader

Festivalil praktiline töö ja telgis - tervendav diagnostiline massaaž, kus ma kasutan vanade mustrite ja info kustutamist ürdiveega ehk juba iidsetel aegadel kasutatava mündiga ehk siis kehainfoväljas vana ja halva kustutamist taimeveega ja uuesti positiivse energiaaga laadimine, minu enegreetika ja taime energeetika abil ning ma võtan ka kaasa erinevaid tooteid müügiks, eesti taimedest tehtud,nii Irje Karjuse kui minu enda oma käega korjatud ja tehtud tinktuurid. aga seda kõike siis individuaal lähenemise kaudu, massaaz toimub kas läbi riiete või siis kes soovib võib ülakeha paljaks võtta.