Y-2016,15,14 Silva Sirge

Tegutsen TEISTMOODI KOOLITUSTE, tervisekoolituste ja tervisetoodete alal. Olen naerukoolitaja.
Huvialad: new age, tervisetooted, Spirituaalne Lektoorium, positiivne ellusuhtumine. Terve inimene on ilus inimene - tervis kiirgab väljapoole: Meie koolituste ja pakutavate kõrgkvaliteetsete loodustoodete ühisnimetajaks TERVIS JA ILU. 
Korraldame erinevaid loenguid, seminare, vestlusringe, diagnostikat, konsultatsioone. Räägime tervisest ja tervislikust eluviisist, õpime erinevaid terviseharjutusi, arutame erinevate tervisetoodete kasutamist ja nende mõju, korraldame erinevaid teraapiaseansse ja loovkoolitusi jmt.  5 elemendi õpetuse kasutamisest tervises, suhetes, toidus, elus... Sinna lõppu võiks ka selle teksti lisada
Tegutsen teistmoodi koolituste, tervisekoolituste ja tervisetoodete alal. Olen naerukoolitaja.
Huvialad: positiivne psühholoogia, hiina traditsiooniline meditsiin ja diagnostika, naerujooga (naerukoolitus), vaimne areng.
 
Ikka parimat soovides!
tel. 56 221155
silva@stability.ee  
www.stability.ee


Festivalil:

Hiina tervisevõimlemine (see on praktika!) ja 5 elemendi õpetuse kasutamisest tervises, suhetes, toidus (loeng)


Veresooned,mikrotsirkulatsioon ja meie tervis  Osalejate kapillaaride uuring - telgis aega igaühele min 15-20 min, registreerimisega

Tervendavad tekstiilitooted ja nende kasutamise kogemused Eestis.
Funktsionaalne voodipesu ja magnetoteraapia toimega 3D-madrats (ehk terve une süsteem) võeti kogu maailmas väga hästi vastu. Paljud on juba järele proovinud antud tervendamise meetodi une ajal, sh nii eakad inimesed, kes saavad peatselt 100 aastat vanaks kui ka vast käimaõppinud lapsed. Tänu sellele meetodile paraneb teatud määral iga inimese tervis, mida on iga päev üha enam ja enam tunda.


Võibolla veel: Naerukoolitus ja