Vabatahtlikele

Appi tõlkima ja suhtlema, korraldama.

Kui Sa valdad vabalt eesti ja vene keelt ja oled loodusesõber ning hea suhtleja, siis aita suhelda ka teistel! Veeda kolm unustamatut päeva looduses, vabas ja huvitavas õhkkonnas, rahvusvahelises seltskonnas!

Tule vabatahtlikuks vene-eesti/eesti-vene tõlgiks rahvusvahelisele esoteerikafestivalile „Leia end", mis toimub 05. augustil 2018 Viikingite  külas   http://www.viikingitekyla.ee/kontakt/

Omaltpoolt pakume: tasuta sissepääsu festivalile , tasuta võimalust osavõtta festivali tegevustest, k.a. loengud, seminarid, praktikad ja kontserdid, suhtlemise võimalust rahvusvahelises seltskonnas, tasuta telkimiskohta festivali territooriumil. Ootame!

Seekord sooviksime oluliselt suurendada tõlgitavate esituste arvu ja enim lisada just VENE keelest eesti keelde tõlgitavat. Vajame abi ja vabatahtlikke, et see teostada. Parim "hindamise kriteerium" on soovija huvi ettekantava ja/või esineja vastu.

 


NB! TERETULNUD ON SPONSORID, mis võimaldaks vähendada festivali osavõtutasu suurust. Teretulnud on  institutsioonid ning firmad kes soovivad  jagada infot  ja imagot.

Sponsorluse info ja tingimuste osas palun ühendust võtta Aivariga  tel +372 59193707