Maire Sirkel - ruunimaagia praktilisest poolest, individuaalseid ruuni ladumisi ehk analüüse

Ruunid, nende varjatud teadmised ja kasutamine, on meile, eestimaalastele omased. Festivalil pakun ka individuaalseid ruuni ladumisi ehk analüüse.

Ruunid on peidus meie alateadvuses, meie esivanemailt tulevas mälus. Kui ruunitähestikku lausume ja kirjutame, ärkab see teadmine meis taas, saab elavaks. 

Räägin ruunimärkidest kui loodusjõudude ja väe erinevatest avaldusvormidest. Ruunidest kui ürgsest keelest, millega loodus meid kõnetab ja mis võimaldab ka meil end kõiksusele arusaadavalt väljendada.

Veidi teen juttu ka ruunimaagia praktilisest poolest. 

 Ruunide ja maagiaga olen tegelenud viimased aastad. 2015 aastal alustasin õpinguid Odessa Ruuniordu Peapreestrinna Nadiva Bezpalova käe all. Olen end aktiivselt täiendanud ja praktiseerinud 1999 aastast. Olen reiki ja vabastava hingamise õpetaja. Oman teadmisi ja praktikat traditsioonilises hiina meditsiinis, budistlikus meditatsioonis, toitumises ja erinevates kvantvälja tehnikates. Alguses töötasin põhiliselt läbi massazi ja keha otsese mõjutamise, aga mida aeg edasi seda rohkem peenilma tasandil. See teekond on mind viinud aga looduse lätete ja ruunimaagia juurde.

Head !

Maire

mairesirkel@gmail.com

tel. 5100891

http://www.hot.ee/usui/