Ruunid, nende varjatud teadmised ja kasutamine, on meile, eestimaalastele omased.

Ruunid on peidus meie alateadvuses, meie esivanemailt tulevas mälus. Kui ruunitähestikku lausume ja kirjutame, ärkab see teadmine meis taas, saab elavaks. 

Räägin ruunimärkidest kui loodusjõudude ja väe erinevatest avaldusvormidest. Ruunidest kui ürgsest keelest, millega loodus meid kõnetab ja mis võimaldab ka meil end kõiksusele arusaadavalt väljendada.

Veidi teen juttu ka ruunimaagia praktilisest poolest. Festivalil pakun ka individuaalseid ruuni ladumisi ehk analüüse.

 Ruunide ja maagiaga olen tegelenud viimased aastad. 2015 aastal alustasin õpinguid Odessa Ruuniordu Peapreestrinna Nadiva Bezpalova käe all. Olen end aktiivselt täiendanud ja praktiseerinud 1999 aastast. Olen reiki ja vabastava hingamise õpetaja. Oman teadmisi ja praktikat traditsioonilises hiina meditsiinis, budistlikus meditatsioonis, toitumises ja erinevates kvantvälja tehnikates. Alguses töötasin põhiliselt läbi massazi ja keha otsese mõjutamise, aga mida aeg edasi seda rohkem peenilma tasandil. See teekond on mind viinud aga looduse lätete ja ruunimaagia juurde.

Head !

Ruuninõustamine / Saatuse muutmine / Energeetiline puhastamine: terapeut Maire Sirkel

18.02.2018
[Ruuninõustamine / Saatuse muutmine / Energeetiline puhastamine: terapeut Maire Sirkel]

Maire räägib: 

"Ruuninõustamised aitavad inimesel ennast mõista ja näitavad ära kas on needusi või muud tugevat negatiivset välismõju mõne eluvaldkonnaga seoses. Ruunid eksisteerivad väljaspool aega, seetõttu näitavad nad mõnesid asju ette, samas osutades ka millelegi olulisele minevikus, aitavad tervendada ja isegi muuta saatust.
Olen tervendajana inimesi aidanud juba pea paarkümmend aastat. Alustasin massaaziga. Siis tuli reiki ja selleks, et reikit mõista, õppisin traditsioonilist Hiina meditsiini ja hiljem olen praktiseerinud mõned aastad budistlikku meditatsiooni.
1999 alustasin vabastava hingamise ja ajapikku mitmete teiste energeetiliste tervendusviisidega.
Mingil hetkel kui taipasin, et toit on see, mis mõjutab inimese tervist kõige otsesemat, kuulasin paar aastat toitumisalaseid loenguid ja tegin endale selgeks toiduga tervendamise. Olen sellest ajast gluteeini ja kaseiini vabalt toitunud.
See mis toimub inimese kehaga, on tema alateadvuse väljendus. Seepärast olen õppinud ja kasutanud oma töös palju traspersonaalset psühholoogiat ja sellel põhinevaid teraaapiaid. Olen ka aastaid töötanud Tartu Vanglas, et rehabiliteerida narkosõltuvusega kinnipeetavaid. Kasutasin vabastava hingamise meetodit, aga tutuvustasin ka veidi mediteerimist, koputusteraapiat ja teisi viise eneseregulatsiooniks".

Maire teraapiline seanss, ruuninõustamise ja energeetilise puhastamisega on orienteeruva kestvusega 120min, 50€ 
Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil 735 2772 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee