Shamaani helirännak, mis juhatab inimesed läbi nende keha loomupärasuse

Protsess:

Shamaanid töötavad pimeduses, imed toimuvad keha siseses pimeduses. Sageli võtame neid imesid enesestmõistetavatena, kuna oleme mitteteadlikud paljudest, meis elu alal hoiavatest füüsilistest funktsioonidest. Protsess, mille ma osalejateni toon, on shamaani helirännak, mis juhatab inimesed läbi nende keha loomupärasuse. Nad võtavad vastu tervenemist vaimu poolt, et sügavamast perspektiivist ära tunda oma teadlikkus elu suhtes. Paljud meist on mitteteadlikkusest pimestatud. Pakutav protsess ärgitab võimet näha elu mõlemat külge - nii sisemist kui välist.

Contact Details

Email: beinginbeauty@gmail.com  

Also my website: www.beinginbeauty.com

https://youtu.be/sOMvXF9zN4k

Mobile: 0044 + (0) 7947 343 639

Pete Bengry

Minu ühendus shamaanitrummi ja löökpillidega algas siis kui olin viiene. Trumm jõudis minuni kui tunnetuslik teejuht, ta hoidis ja toetas minu teed lapsepõlvest täiskasvanuikka. Kui suhtlesime sügavuti, muutus meie ühendus ühtsuseks – mina mängisin, trumm kuulas, trumm rääkis, mina kuulasin. Ühendust trummiga olen jätkanud läbi elu, tegutsedes nii professionaalse muusiku kui shamanismi praktiseerijana.

Kui hiljem alustasin klassikalise shamanismi õpinguid, avastasin, et mu oskused ja tehnika mõistmine olid väga loomulikud ja ma tundsin end shamaanitöös koduselt. See töö on minu elu tuum.

Veel festivalil Loeng:

Olles mänginud löökpille 40 aastat ja praktiseerides shamanismi 30 aastat, on minu vaimumaailma õpetajad suunanud mind keskenduma pigem helile, mitte sõnadele. Me elame maailmas kus me oleme ümbritsetud stiimulitest (mõjutajatest) ja analüüsime vatuvõetavat informatsiooni, et seda mõista ja vastavalt tegutseda. Vaimuilma heli jääb puhtaks, hinnaliseks ja igaühe jaoks unikaalseks. Meie keha loomupärane anne on võtta vastu tervenemist ilma mõistuse interpretatsioonita. Heli on universaalne keel mis ei vaja tõlkimist. Vaim räägib, ma kuulan, heli tekib, tervenemine toimub.