Aedma Katrin

Katrin Aedma

Suhtlemiskoolitaja Katrin Aedma on põneva eluloo ja laialdaste teadmistega koolitaja ja (aja)kirjalik, kes on elanud erinevatel maadel ja reisib palju. 

Tema sära on nakkav ja oskus tõsiseid ja keerulisi teemasid lihtsalt selgitada on imetlusväärne. Katrin Aedma on teadmisi kogunud neljal korral kõrgkoolis ja kogemusi kahel korral suurfirmas juhina, paljudes firmades projektijuhi ja arengueksperdina. Pidev õppimine ja õpitu jagamine on üks tema hobidest. 

Katrin Aedma ei pea loengut. Ta kaasab kuulajaid, vastab meeleldi kõigile küsimustele ja aitab teadmisi kogeda ja mäletada. 

 

Katrin Aedmal on toredad raamatud inimestest, suhetest, reisidest ja avaliku esinemise oskustest.  

katrin.aedma@gmail.com 

+372 513 2444 

www.KaKonsultatsioonid.ee  

2018 aasta festivalil esineb Katrin Aedma teemaga India riitused ja ravivad mantrad Eesti
kontekstis (http://leiaend.org:60007/node/1729)


Idamaa rändkauplus

Unikaalsed ja huvitavad riided, kotid, sallid ja ehted, talismanid ja kodukaunistused - palju põnevat ja tähenduslikku otse Indiast, Kašmiirist, Nepaalist, Malaisiast…

Loe ja vaata lisa siit: http://www.kakonsultatsioonid.ee/index-22.html

Lisateenused: India massaaž ja astroloogiline nõustamine

Lisainfo: http://indiamassaaz.weebly.com/


 

Indialane Vicky

Ilusa ilma korral pakub idamaise päritoluga Vicky miniversiooni india ravimassaažist, millest saad lugeda siit: http://indiamassaaz.weebly.com/ ja aitab mõista, mida tähed Sinu sünnihetkel Sulle ennustasid (tea oma sünni aega sh kellaaega ja kohta). 

siit: http://indiamassaaz.weebly.com/, aitab mõista, mida tähed Sinu sünnihetkel Sulle ennustasid (tea oma sünni aega sh kellaaega ja kohta) ning loeb käe pealt saatust.