Y2017 Svetlana Gusljakova (Skadi)

Suur maag ja võlur (Vinnitsa, Ukraina)  kellelt ootame  festivalil  seletust  kuidas  on sellega mis tuleb  nn "Bitva ekstrasensov" läbi.  Kuidas olla  vaba  ja  ise.

Erapraktikad  festivalil. linnuse  rõdul. Õhtul  ka riitus! Hommikul  midagi  spetsiaalselt  Naistele!

See võib muuta sinu saatust!
Svetlana Gusljakova (Skadi) on taroloog, runoloog ja feng-shui meister. Kui su elus kerkivad raskused, mida ei ole võimalik praktiliselt millegagi seostada, kui mõtled endamisi, et su elus on alanud ebaõnnestumiste jada, kui su sõbrad ja lähedased hakkavad küsima „Võibolla sind on ära sõnutud?”, kui ebaõnnestumisi ei ole praktiliselt millegagi põhjendada... Me ei suuda vaadata tulevikku ja sündmusi ette ennustada... Meie eest teevad seda taro kaardid, ruunid jms vahendid. Energeetiliste praktikate abil on saanud võimalikuks korrigeerida oma saatust, muuta minevikku ja tulevikku, viia läbi energeetilisi puhastusi. Svetlana on Ukrainas ja mujalgi tuntud spetsialist ravitsemise ja saatusega töötamise alal. Personaalse õnnestumiskoodi väljaarvestamiseks, aga ka erinevate maagiliste talismanide loomiseks sõidavad mõned inimesed maha rohkem kui 3000 kilomeetrit, et teha omaenda ja lähedaste elu meeldivamaks, mugavamaks, rahulikumaks.
Sajad neiud, kes on läbinud Svetlana juhtimisel kursuse „Tõelise naise maagia”, on olnud suutelised jõudma õnneni, aasta jooksul mehele minema, ja seda sõbrannade kadeduse ja vanemate manitsuste kiuste. „Teie saatust loote ainult teie ise. Ja kui teie saatus viib teid mujale, kui te ise sooviksite, siis on kohe vaja muuta kurssi, oma elu suunda,” kinnitab Svetlana.
-----------...методы защиты от бытовой магии и рассказать, как обычные люди, без спецподготовки  могут защищать свое жилье  и жизнь. Расскажу как и почему именно от женщины зависит защита дома и семьи. Поговорю о том, что женщина обязана знать о магии и колдовстве и о методах защиты от  внешних негативов.

Festivali ajal pakun oma arsenalist eraviisilisi praktikaid:
Inimese energeetilised puhastused;
Needuse mahavõtmine;
Hirmude mahavõtmine;
Töö fotodega;
Ennustamine taro kaartidega;
Saatuse läbivaatus ja korrigeerimine (kliendi soovil);
Ruunid. Ennustamine ruunide abil

Käime oma teed!