Y- Epp Veski

EPP VESKI

arst, psühhoterapeut

Õppinud erinevaid teraapiaid: NLP, Gestalt, Jung, grupianalüüs, kehatööd, eksistentsiaalne psühhoteraapia, protsessitöö, hüpnoteraapia, Empowerment, töö unenägudega, Transformatsioonimäng, EMDR, Rännak, hingamistehnikad ja transpersonaalne teraapia, Hiina traditsiooniline meditsiin, jooga, Su-jok, Chi qun, Falun qun, TRE, bioresonants jtPraegu kasutan oma töös eelkõige erinevaid transpersonaalseid ja kehateraapiaid, bioresonantsi ja vajadusel toidulisandeid.  

5168747
www.terviseheaks.eu
Hebe Teenused OÜ
Rävala 8 c-104a
Tallinn


Korraldajatelt kommentaarid ja lisandused, ajutised:

Parim valik millest  veel  tuleb  mitte  ainukt  valida  festiali prrogramme  vaid  ka just loobuda on

Epp Vekilt:

Väiksele grupile, kuni 10-15 in.

1. Hommikune meelte häälestamine - hommikul, kui suurel laval muusikat ei ole. Meditatsioon, võiks olla ka telgis. Vaja on teed- suuremat termost, igale tops. Küünlad ja tee, võtan kaasa. ca 40 min. Istumisalused kaasa!

2. Falun-data - vana ja võimas Hiina energeetiliste harjutuste kompleks.  

30-40 min, mugav riietus. Istumisalus kaasa. Suvalisel platsil, mingeid muid soove/nõudeid pole.

3. Taaskohtumine oma elu ühe tähtsa inimesega ja mingi temaga seotud probleem lahendada. Visualisaatsioon, 45-50 min. Ruumis või telgis.   

4. Hüpnoteraapia – mis see on, millal ja kuidas kasutada, miks on see sageli tulemuslikum kui nn. tavaline targa jutu rääkimine.  

5. „Mida ma peaksin tegema, et.....“ Esita oluline, endast lähtuv ja lahendusele suunatud küsimus ja vastuse aitavad leida Transformatsioonimängu kaardid. Individuaalne nõustamine. Kusagil katuse all paar tundi.

6. Meta-tervis (Meta-Health) – sümptomite põhjus on mingi emotsionaalne/psühholoogiline probleem, aga vallandajaks on konkreetne situatsioon, mis on nagu päästik. Aju koosneb 4 osast (piklik, väike, suur ja ajukoor), kõik rakud on arenenud 3 kihist (endo-, meso- ja ektoderm), igale neist vastavad kindlad sümptomid. See, mida oleme harjunud haiguseks pidama, on sageli juba paranemise alg