Y-2016,15,14 Annika Soa ja Kairi Kilp - Väike kaardimaja

Väike kaardimaja - www.kaardimaja.eu   Igaühes meis on Looja ja enese taaslooja. Metafoorkaardid on imelised kohanduvad töövahendid kontakti loomiseks iseenda ja teistega meie ümber. Kaardid on leebe abiline nii enese häälestamiseks, mediteerimiseks, kriiside läbimiseks, eneseotsinguteks ja enesejõustamiseks kui ka kaasteeliste ja klientide aitamiseks-toetamiseks.  Kaarte kasutatakse kogu maailmas väga paljude eri valdkonna ekspertide poolt väga eriilmelisteks töödeks inimestega. Üle maailma on kogutud tõenduspõhiseid materjale kaartide kasutamise võimalusest, neist lähemalt saab lugeda ja vaadata aadressil: http://www.oh-cards-institute.org/ Festivalil pakume ülevaatlikku sissejuhatust kaartide võlumaailma ja põnevaid sisekaemuste kogemusi nii töötubadena kui individuaaltöödena. Töötame peamiselt OH Publishing kirjastuse kaartidega ning pakume neid müügiks. Kohapeal on võimalik kaarte kogeda, nendega tutvuda ja osta ning tellida.

Annika Soa - Väikese kaardimaja perenaine, metafoorkaartide maaletooja ja koolitaja/nõustaja. Olen kaarditööd õppinud erakoolis “Terviklik mina” Dr Ofra Ayalon käe all ning teda assisteerides. Minu teiseks oluliseks kaarditöö õpetajaks on olnud kaartide looja psühhoterapeut ja jutuvestjast kirjastaja Morits Egetmeyer. Kaartidega olen töötanud aastast 2010.

Kairi Kilp - eripedagoog-nõustaja, kriisinõustaja. Olen kaarditööd õppinud erakoolis “Terviklik mina” Dr Ofra Ayalon käe all ja teiseks kaarditöö õpetajaks on olnud samuti kaartide looja psühhoterapeut ja jutuvestjast kirjastaja Morits Egetmeyer. Nõustajana töötan kaartidega igapäevaselt, sh nõustades erivajadusega lapsi ja nende peresid ning gruppe.