Y-2016,15,14 Maia Brü

Maia Brü - Akadeemia juhataja; Sensitiivide Ühingu liige; Ülemaailmse psühholoogide, arstide, vaimsete ja rahva- tervendajate ühingu liige; psühholoog; parapsühholoog; Kosmoenergeetika Progressor; Reiki Meister-õpetaja; praktiliste seminaride "Valgusmandalad" (Ursula Irgang meetodil) läbiviimise spetsialist; on läbinud sissepühitsemist ning koolitust Egregori Zoroastrismi alal (edasiandmise õigusega); India, kristlike, Tiibeti sissepühitsemised (edasiandmise õigusega); Sai-Rei facilitator.

"...see ei ole juhuslik, et kõik me oleme tulnud Maa peale sel imelisel ajal - Ülekäigu ajal. Käimas on komas aastatuhat. Uue ajastu algus - Veevalaja ajastu. Harjumuspärased ettekujutused elust on purunemas. Info kogused kasvavad iga aastaga topelt. Maailm muutub meeletu kiirusega. Võib öelda, et vana maailm puruneb ning on sündimas uus. Selles uues maalmas hakkavad elama uued inimesed. Inimesed, kes suhtlevad maailmaga uut moodi, inimesed, kel on uued anded. Ning see on vaid Sinu valik - kas astuda uuele maailmae vastu või jääda vanasse.

Ärgake üles! Vabanege vanadest ettekujutustest ning stereotüüpidest! Muutuste ajal ei ole võimalik seista paigal! Tee oma isiklik Üleminek koos meiega!"

ARMASTAN ARMASTUST

Armastusega südames,

Maia Brü

http://www.maya-5element.com/index.php/o-nas https://www.facebook.com/maya5element/