Tulekul - Скоро будет!

Jõulu Ja Pööripäeva Tähistamine Vana-Veskil (Jol, Yule)

Teeme: Kaks tähtpäevale kohast riitust. Ühes neist süütame 120 küünalt ja küünlad jõuluhalul. Jõulupärg käib ringi, soovid selle all kalduvad täituma. https://www.facebook.com/events/380900702644258/  http://leiaend.org:60007/node/1362/
Lõprtame suure tule, lõkkega, mitme shamaani väe ja trummiga. See näitab meid "kõrgematele" ja puhastab, annab väge uueks aastarigiks. Saame astuda uude aastasse puhtamana, tugevamana, tervena ja edukamana!
Mida kaasa tuua: pähkleid, rosinaid, natuke midagi maitsvat, mida pakkuda teistelegi. Mida veel: Tume õlu, mõned küünlad, 1 taskurätik, mõned mündid, midagi anniks lõkkele.
Alustame 22. detsembril kell 13.00 Kogunemine ja ettevalmistused 12.30.
Osalemine üritusel 20 €. Paaridele soodustus. Alla 12-aastased lapsed tasuta.
Info telefonil 59193707 Aivar , 56629089 Tatjana või e-posti aadressil leiaend@gmail.com.

 

Feng-Shui Teie õnnelikule majale

Meiega on kodu energia aidates suhetes, heaolus, armastuses, rahagagi, terviski on sellest sõltuv. Selle, Teiega "suhleva" ja mõjutava ruumi harmoonia reguleerimine on nii KUNST kui TEADUS. Täpne arvutus ja loov suhtumine sisekujundusele loob harmoonilise ja hubase keskkonna, ruumi, kus on kerge luua, avastada, planeerida, õppida, armastada, olla terve, aktiivne, alati saada jõudu ja tuge.
FEN-SHUY kui süsteem, mis looduna Hiina kõrgemate seisuste jaoks, (alguses esivanematega suhete suunatuna) tuhandeid aastaid tagasi. See süsteem töötab, on arenenud, enamust meie igapäevaelu katvaks ja toetavaks süsteemiks. Üle leatud ka Hiina enda segased ajad. "Referentsiks"on ka, et Mao Ze Dung alustas selle oskustega ja tegeliku kasutamisega.
Alustame! Kursuse läbiviijaks on 22. septembril ja edasises on rahvusvahelise taseme Feng Shui meister Nadezda BEZPALOVA (Ukraina, keskus "«Южная Звездa", FS 12., s.o kõrgem tase, õppinud aastaid Hiinas, 13 raamatu autor, s.h hiina keele õpik ;-D)
Narva mnt 13, 2. korrus. Algus algab kell 10.00, lõpetame kl 18-ks. Maksumus on 90 eurot. Vene keeles, natuke abistame terminite tõlkel.
Teavet saate telefoni teel. Mob +372 59193707 - Aivar 56629089 Tatiana või 58144412 Olga või e-posti teel naidisebja@gmail.com.
Kaasa: kirjutusvahendid (eri värve) ja klade vms.
See kursus on läbitav iseseisvana, See on ka esimene ning Teile praktilise töö alustamiseks olulisim osa kaheaastasest Feng shui meistrikursusest. Mestrikursuste kava, sisu kirjelduse saadame Terile kui asja vastu on huvi. FENG-SHUI polegi nii spetsiifiline ja seotud vaid elu- , töökoha või oma isiklike suundade ja "arvudega". Paljusid teemasid, s.h muutuvtähti, FS joonistust (tehnika ja põhimõtteid), asukoha, aga ka karmaatikaga seotut praktiliselt ei käsitleta tavakursuste ja ka www tasemel
Venekeelne sündmuse kirjelds facebookis: https://www.facebook.com/events/2106329829621402/?ti=cl


Korraldavad: MTÜ Eesti südames "Leia end - Naidi sebja" festival

Praegu on vaevalt võimalik kohtuda inimesega, kes ei teaks et
Feng Shui on iidne hiina kunst ja teadus kosmose, eluvaldkondade ja inimtegevuse ühtlustamiseks. Kogu õpetus feng shui põhineb taoistlikus universumi kontseptsioonis, mille kohaselt on igasugusel energial algselt kaks teineteist täiendavat ja üheaegselt vastupidist komponenti: yin ja yang. Koos moodustavad nad dao - nähtamatu allika - esmane reaalsus, mis eksisteerib väljaspool ruumi ja aega nii ümbritsevas maailmas kui ka inimeses.
22. septemberi kursus on alguseks Feng Shui meistru´ikursustele, mis saab 2-3 asta pärast anda Teile meistri sertifikaadi. Samal ajal on see , esimene kohtumine ka Feng Shui põhiprintsiipide avamine, "pühitsus" ja algus Teie iseseisvale tööle. Suure meistri juures alustamine on garantii õigete arusaamade ja rõhuasetuste saamisel edasiseks. Tasub seda kasvõi üks kord kasutada. Esimene õppetund on üldpõhimõtted ja kõigi eluruumide harmoniseerimise küsimuste põhjalik analüüs. Kasutades praktilisi näiteid, kasutades hulgaliselt täiendavaid materjale, saate vaadata ja kõige tähtsam mõista, kuidas oma kodudest negatiivseid lahendusi elimineerida ja kuidas.
Meistrist: FB https://www.facebook.com/nadiva.bezpalova ja https://www.facebook.com/southstar.guru/
www https://southstar.guru/


Shamaanifestival  SERGEI  STREKALOVIGA  TULEB!

http://www.terviklik.ee/index.php?p=181

Šamaani peamised loomistantsud

24 – 26 augustil 2018

Kutsun teid kõiki, kes te huvitute šamanismi praktikatest ja soovite uusi avardavaid kogemusi, nädalavahetuse laagrisse, kus saate õppida uusi tajumise ja olemise meetodeid ning leida vastuseid enda elu peamistele küsimustele.

Praktikad ja šamanistlikud meetodid samaanilt ja ühelt tuntumalt transpersonaalse psühholoogia spetsialistilt – SERGEI STREKALOVILT.

Sellel nädalavahetusel me teeme palju huvitavat.

Šamaaniratas ehk Maagiline ring – see on alus kõikides šamanismi koolkondades ja suundades.

Abielusõrmus, kett ripatsiga kaelas, kompass, kella sihverplaat, 12 sodiaagimärki ringis – need on kõik erinevad Maagilise Ringi vormid.

Neli ilmakaart, neli tuult, neli peamist loomisväge – need on nagu neli ratast, mille abil elu saab liikuda ennast luua.

Me tutvume kogemuslikult, mida endast need neli peamist loomisväge kujutavad ning kuidas nendega töötada. Õpime neid tundma läbi iidsete shamanistlike rituaalide väljaehitatud kiviringis.

Maagilise Ringi teema jätkuks õpime tundma ka labürinti.

Meie esivanemad mõistsid, et labürindi abil saab liikuda erinevate maailmade vahel. Teeme mitu rituaali labürindis, mis aitavad meil avarduda oma arusaamistes iseendast.

Kuulsa, energeetilise nime leidmise rituaali teeme laupäeva öösel vastu pühapäeva.

See iidne Keldi traditsiooni rituaal võimaldab vaadata silma oma saatusele ja selgitada endale siia ellu sündimise põhjuse. Leiate oma salajase nime, millega sisenesite siia maailma ja millised ootused meie suhtes on kõiksel Elul.

Laagri lõpetame iidse tervendusrituaaliga. Pöördume tubaka vaimu poole, et ta aitaks meil kehast vabaneda võõrastest, tumedatest energiatest. Peale sellist puhastumist saab meie elu täituda uue, puhta eluvalgusega.Tantsime.

24.08.2018, Reede

19.00 – 22.00 – Tutvumisring. Sissejuhatavad hingamisharjutused . allasurutud emotsioonide vabastamine ja sisemise jõu äratamine.

25.08.2018, Laupäev

8.00 – 9.00 Hommikune Tsigun

9.00 - Hommikusöök

10.00 – Maagiline ring – iidne instrument sisemises ja välises kosmoses orienteerumiseks.

Lõpmatuse energia.Teooria ja harjutused Maagilises Ringis.

Neljale põhililisele loomisväele häälestumine.

Meetod: küsimused ilmakaarte suundadele - Iseendaga kohtumine – kes ma olen ja kuhu liigun.

Nelja baastunde meetod:  armastus, hirm, raev, kurbus. Kuidas ja kuhu liigub minu isiklik elujõud.

Rituaal: „ samaani 7 eluringi“ nelja ilmakaaresuuna hingamine.

Maailma keskmele häälestumine. Maailma sisemise peatamise rituaal Maagilise ringi keskmes.

13.30 – Lõuna

14.30 – Maagilise ringi teema jätkumine

Oma elus olevate ebamugavate suhete ja olukordade muutmine Maagilises Ringis.

Varju ja valguse diagrammi meetod Maagilises Ringis.

Spiraalse loomise meetod Maagilises Ringis.

Kuidas Maagilises Ringis töötada metafooriliste kaartidega.

19.00 – Õhtusöök

20.00 –  Labürindid: kuidas väljuda isiklikust labürindist.

Labürindiga tutvumine.

Meditatsioonid ja protsessid labürindis: „väljapääsu otsimise“ ja „labürindi tule“  ritual.

23.00 – 03.00 – Maailm vaatab sind: Energeetilise nime leidmise rituaal

JNE JNE

 

KAVAD  VALMIS

EST

http://leiaend.org/sites/default/files/docs/KAVA%20L6PLIK%20%20EST%202018%203%2008%202018.pdf

RUS

 http://leiaend.org/sites/default/files/docs/KAVA%20L6PLIK%20%20RUS%202018%203%2008%202018.pdf

SVARTELHEIMF  EST

http://leiaend.org/sites/default/files/docs/KAVA%20L6PLIK%20SVART%20EST%...

SVARDALHEIM RUS

http://leiaend.org/sites/default/files/docs/KAVA%20L6PLIK%20%20SVART%20RUS%202018%202%2008%202018.pdfjUUNIST AUGUSTINI, MEIE KAVADEST

3.06.2018  kl 10-18


ILU - Feng shui - ILU  23-24.04

Aprillis   Nadivaga 

 

Häälestame end ja maailma kõigele positiivsele uueks aastaks.

11.02  kl 11-15  Uus 19 Tallinnas ..

Igal algaval aastal on oma omadused, rütmid ja eripärad. Eriti oluline on seda arvestada neil neljal järjestikusel Hiina traditsioonilises tõlgenduses "surnud looma aastatel". Sel on oma spetsiifika ja see kuidas olla edukas ka sel, eeldatavalt "nälja aastal", 2018. aastal. Samal ajal on eeldused materiaalseks heaoluks igati olemas...ent kuidas see parimal viisil realiseerida? . Kõik kulgeb oluliselt paremini kui me.... see mida me laupäeval 11. veebruaril teeme, on traditsiooniline aasta häälestamise protsess....et olla edukas sel, 2018. aastal, et aasta võimalused oleks meiega, aitaks meid, oleks kooskõlas meie soovide ja püüdlustega, et saaksime endasse selle energia, ilu ja väe, eduvalemi... probleemide lahendamisel. Töö mida teeme, aasta alguse tähistamine ja enda ning maailma häälestamise protsess, on meile juba traditsiooniks, juba 14. aastat.
Töötame integreerides oma teadvuse, nii ratsionaalse kui intuitiivse osa, kasutame meditatsiooni, tantsu, liikumist shamaanitrummide saatel, shamaanitööd. 2 shamaaniga, mees- ja naisenergiaga. Loome endale Mandala, toeks ja kinnituseks oma soovidele algaval aastal. Häälestame end ja maailma kõigele positiivsele uueks aastaks.
Astroloogid ja kalendrid pakuvad üldiseid jooni. Iga inimene elab oma elu ja saab seda kujundada. Grupis, protsessis on see tõhusam. Me aitame ja toetame Teid. See annab aasta üldsuunale, armastusele, harmooniale headusele, oma positiivse panuse. Kutsutud on kõik kel soov alustada aastat hea ja tõhuse energialaenguga, teades, mida ta soovib eelseisvalt aastalt. Sel on tavaks ka täituda!

Tatjana ja Aivar Kukk
Palume igati oma tulek registreerida / teatada telefonil
59193707 - Aivar e-mailitsi leiaend@gmail.com www.leiaend.org
või Facebooki sündmuses , ka  https://www.facebook.com/leiaend.naidisebja
Kaasa kõik mis ei sega vabat liikumist, mediteerimist, võimlemismat vms. (kohapeal olevaid kõigile ei jätku) ja 25 € raha investeerimist heaks 2018. aastaks. Kaasa ka paber ja värvilised joonistusvahendid, vett, küünal, võimlemisnmatt, pisut -pisut seda mida sooviksite ise maitsta ja mida teistelegi pakkuda, sest avame aasta ja maailma kõigis meile kättesaadavais tunnetusvormides.
Tatjana ja Aivar Kukk

Ежегодный Традиционный Процесс Настроки На Год. Приглашают Татьяна И Айвар
Дорогие друзья!
Углублённый процесс -насторойка на год
Каждый Год уникален, в нём соединяются множество энергий. Это и взаимодействие огромных неподвластных человеку процессов, и планетарные изменения, и изменяющиеся взаимоотношения людей, и внутриличностные проявления. Иногда кажется, что это хаос. Логическое мышление может влиять только на небольшую часть этого огромного океана жизни. Многое мы не можем выразить словами. Иногда более правильно прорисовать свои ощущения, или протанцевать. Звёзды не всегда понимают язык слов, язык души им понятен больше. Древние традиции, дошедшие к нам через века, учитывают этот феномен.
Время является для нас теми вехами, по которым мы ориентируемся или отмеряем ход жизни. Через определённые промежутки мы можем сравнить себя настоящего с собой на прошедшем витке Земли вокруг Солнца. Что- то окажется уже изжившим себя, что-то только начинает проявляться, на что-то есть надежда. Каким-то процессам необходима поддержка, от чего- то необходимо избавиться...
Мы приглашаем вас на ТРАДИЦИОННЫЙ РИТУАЛ НАСТОЙКИ НА ГОД!
Вместе мы создадим пространство в котором можно будет проанализировать события прошедшего года, построить каркас следующего. Мы дадим своим возможностям силу проявиться в социуме и в духовных сферах. Во взаимодействии со Светлыми Учителями мы сможем высоко поднять свою мечту, чтобы все звёзды во Вселенной слышали нас и помогали в осуществлении её.
Ритуал уникален. Его проводят одновременно 2 шамана, мужчина и женщина, что гармонизирует и усиливает энергии и силу проявления процесса. Более 20 лет мы помогаем людям раскрывать себя, делать жизнь яркой, насыщенной и сильной. Каждый человек достоин счастья, успеха и здоровья в этой жизни!

С любовью и уважением
Татьяна и Айвар Кукк

Процесс начнётся 11.2 в 11.00. Для более комфортного прохождения ритуала мы просим вас принести с собой тёплые носки, удобную одежду, питьевую воду, цветные карандаши или фломастеры, коврики для сидения, свечу и 25 €.
Необходимо прийти пораньше.
naidisebja@gmail.com www.naidisebja.org facebook.com/leiaend.naidisebja
Просьба: необходимо зарегистрироваться, так как количество мест ограничено.
Тел. 56629 089, 59193707,.


Jätkuvad  Ruunimaagia profikursused. 

 

 

Tere!

Juba JÄRGMISEL laupäeval on Ruunimaagia 3. kursus mida loeb  NADEZDA BEZPALOVA.  Palun kaaluda veel võimalust korrata kutrsust poole hinnaga  ning kutsuda neid, keda Te tunnete ja kellele  see oleks kasuks,  liituma kaheaastase kursusega. Nüüd 9.12  3. kursusel on veel võimalik liituda.  Nadiva detsembri programm allpool vaatamiseks, seal ka FB lingid infoga ja kutsumisteks.

Veel on 20.12 tulemas suurelt tähistatavana JÕUL  (JOL) vanaklinna väga erilises kohas.  

 Lugupidamisega,          Tatjana ja Aivar Kukk

Дорогие друзья!

Продолжаем наши занятия! 09.12 вас ждёт очередная встреча с Рунами. Есть возможность сначала прослушать 3- й , прийти позднее на 2-й, а 1-й пройти по скайпу. Таким образом можно войти в группу не теряя года. Программа  декабpьских курсов и Информация o событиях ФБ, см  ниже. Просим пригласить для участия друзей кому  тематика рунной магии могла-бы  быть полезным на их  пути. Дополнительно,  ЙОЛь  будет  20.12  в сказочном месте  старого  Таллинна.

С уважением,     Tatjana ja Aivar Kukk

TERVITUS JA VÄRVIDE SELETAMISI NADIVALT
VAATA: https://youtu.be/pWfpYz33RlQ

 

Kollaazi loomise kunst. Praktika, ka maagiline.
K 6.12 18-22 "UUS! Kõigile" 45 €
FB sündmuse link: RUS https://www.facebook.com/events/1903911833259090/?

"RUUNID 3.
Ruunimaagia III kursus, praktika" L 9.12 10-18 UUS! Kõigile €90
FB sündmuse link: EE https://www.facebook.com/events/744508222400660/?

Ennustused uueks 2018. aastaks Maa KOERA aastaks Nadezda Bezpalovalt €40 L L 9.12 kl 18-22 "UUS! Kõigile aasta iseloom ja kalender muutusteks"
FB sündmuse link: EE https://www.facebook.com/events/132315517458137/?

Цвета бизнес принадлежности по Фэн-Шуй. Надежда Безпалова: https://youtu.be/pWfpYz33RlQ

 

ПРАКТИЧЕСКОЕ ЗАНЯТИЕ. СОСТАВЛЕНИЕ ОБЩЕГО КОЛЛАЖА (НА ГОД 2018)
K 6.12 18-22 "UUS! Kõigile" 45 €
FB sündmuse link: RUS https://www.facebook.com/events/1903911833259090/?

Я и руны - начало, базовый 3. семинар от Рунного oрдена L 9.12 10-18 UUS! Kõigile €90
RUS: https://www.facebook.com/events/2067238506841688/?

Семинар по Новому Году и Ежедневникам 

€40

L 9.12 kl 18-22 " RUS: https://www.facebook.com/events/141751093213869/?

Piletid 3-le avatud kursusele: https://fienta.com/et/bezpalova

Билеты на 3 открытых  курса: https://fienta.com/et/bezpalova

 

Руны 3. будет в субботу 9.12 декабря. Проводит Надежда Безпалова (последний раз?) 
Я И РУНЫ
Базовый семинар от Рунного oрдена Надежды Безпаловой .Уже с первого курса погружение в ПРАКТИЧЕСКУЮ РУНОЛОГИЮ и работа с Рунам: 
*Глубинное вхождение в рунный эгрегор*древо Иггдрасиль. Миры, боги, мифология* понятие футарка *подключение деревянного; смоляного, каменного, огненного футарка *понятие воздушных рун и техник бардов *подключение, применение браслетов «хранитель сокровищ», «жрица любви, * ритуального кубка *создание рунного алтаря *забирание нити судьбы у норн *магическое полотно агисхиальм *магическое полотно личное *магическое полотно общее *мешки для рун *трёхдневки рун *техника ежедневной работы с рунами *25-дневка рун* *24 рунных закона *таблицы соответствий рун минеральному царству, животным, растениям, событийному ряду и эмоциональному восприятию *начальные рунные узоры
Занятия ориентированы на широкий круг людей независимо от предварительного знания рун.

5662908-Tatjana   www.facebook.com/naidisebja

58144412 Ольга

59193707- Aivar   www.facebook.com/aivar1kukk
Info: FB group: "Ruunid Nadezda Bezpalovaga", Ruunid_Nadezda Bezpalovaga 2015

FB:  Билеты на 3 открытых  курса: https://fienta.com/et/bezpalova

Info Рунного oрдена:  https://southstar.guru/seminar/ FB: https://www.facebook.com/nadiia888/

Объявляем Набор учащихся в школу ПРАКТИЧЕСКОЙ РУНОЛОГИИ под руководством Безпаловой Надежды Викторовны!

Надежда Безпалова и Кирилл Глущенко проводят частные приёмы . Есть возможность предварительной записи.

Красивые выступления Надежды Безпаловой на Фестивале"Найди себя" можно посмотреть https://www.youtube.com/watch?v=wb5ZVBXWbqs http://leiaend.org/node/1025 , на FB www.facebook.com/nadiva.bezpalova 
________________________________________
leiaend@gmail.com www.naidisebja.org 
Odessa: https://www.facebook.com/nadiia888/ 
Организатор курсов MTÜ Eesti südames

 

С уважением,

Tatjana Kukk
Mob +372 56629089
http://leiaend.onepagefree.com/   naidisebja@gmail.com

FB: Tatjana Kukk

Festival LEIAEND- NAIDISEBJA          
- Aivar +372 59193707   -  Tanja+372 56629089 - 

www.naidisebja.org     FB:  https://www.facebook.com/leiaend.naidisebja

rus kava 6ige.JPG

Ee kava 6ige.JPG


 

Надежда Безпалова  -  Центр духовных практик" Южная звезда".г. Одесса.
НАДЕЖДА ВИКТОРОВНА-мастер рунной гильдии 12-й ступени (наивысшая ступень- её можно только унаследовать у кровного родственника), Рейки Мастер Гранд, мастер фен-шуй международного класса, руководитель центра духовных практик "Южная звезда"в г. Одесса, автор 14 книг, медицинское и псухологическое образование.
Магия друидов чрезвычайно действенна, но написано об этом немного, потому что жрецы магические техники передавали своим ученикам только устно, не оставляя текстов.
Я представляю древнюю касту рунических жрецов, двенадцатую ступень рунной гильдии по праву рождения, наследуемую от бабушки по материнской линии. Каста жрецов-друидов принадлежит к древнейшим и наиболее уважаемым в обществе магов. Только друиды сидели по правую руку от королей и ведали тайны, в которые была закрыта дорога нeпосвященным. 
Надежда является потомственным предсказателем. экстрасенсом и целителем. В её центе помогут всем желающим выполнить гармонизацию собственного дома и офиса, просчитают кармические и бытовые паспорта, нумерологию и блуждающие звёзды. Жизненное кредо: «Я смысл этой жизни вижу в том, чтоб не жалея ни души, не тела, идти вперёд, любить и делать дело, себя не оставляя на потом!», мир настолько велик и прекрасен, что непростительно просиживать время дома перед телевизором, необходимо его познавать, и прежде всего начать познавать самого себя!
Это будет уже с первого курса: погружение в ПРАКТИЧЕСКУЮ РУНОЛОГИЮ и работу

 

 

 

RUUNIDE MAAGIA JA PRAKTIKA  Ruunimaagia - 1. kohtumine ja algus oma teele Ruunide maagias

Veel  on  võimalik liituda  kursuste vooruga   Ruunid 2. ja  3. kursustel.  1. osa  tasategemine on  võimalik ka   veebikursusel, ent ruunidesse , ruumńimaagiasse  sisenemisekka  on  üks neist kursustest, 1. 2. v. 3 kohustuslikud.  Vaata  ajakav, võimalusi:

Nadezda Bezpalova alustab meiega teed ruunide väe praktika teel:

 

- Siseneme ruunide maailma, rituaalne tee

- Seadused ja reeglid. Mis kujundab teie eluteed ja saatust

- Ohutised ja amuletid, käevõrud, mis aitavad armastuses,rikkusele, edule.

- Riitused ja ruunikiri soovitu saavutamiseks

Nadiva on ruuniordu (Keldi traditsioonis) , mille ajalugu 600 aastat, preestritar, Keskus "Juznaja Svezda" , Odessa.

Kursus Lupäeval 10-18 , intensiivne loeng ja praktika, ruunide tegelikku kasutamine eesmärkide saavutamiseks, ka ennustamiseks. Kellele see on mõeldud: Kõigile, kes soovivad tunnetada oma elu (ka varjatud poolt) ja seda muuta paremuse poole. Tegemist on maagilisest poolet ülesandele lähenemisega ja Nadiva pakub juba siin meetodeid iseseisvaks tööks. Eelteadmised ruunidest tulevad kasuks ent pole kohustuslikud kuna „sukeldume“ kohe maagilsse poolde. Esmakordselt oli see kursus "eetris" 2015. aasta oktoobris. Me jätkame. Kuivõrd motiveeris see meid edasi olema "Ruunides", vaata meid, tegemisi, ka küsi meilt FB grupis Ruunid Nadezda Bezpalovaga, www.facebook.com/groups/1634356113498609/ Olete teretulnud ka liituma.

Töökeelest: vene keel ja tõlget eesti keelde ei tule. Oleme kogenud ja veendunud, et seda suurt infohulka Nadivalt ei saa adekvaatselt ja kadudeta ei järeltõlkes ega sünkroonis tõlkida. Kaasa mahukas klade ja kirjutusvahendid.

Info ja registreerimine:

59193707- Aivar www.facebook.com/aivar1kukk naidisebja@gmail.com

5662908-Tatjana www.facebook.com/naidisebja

Info: FB: https://www.facebook.com/nadiia888/ www.naidisebja.org

Tasu I kursuse eest (2x4 intensiivset ja sisukat tundi)

Koha peal, cash 90.- €.

Lisaks on Nadezda Bespaloval ja Кirill Glushenkol ka eravastuvõtud. Palume eraldi telefonitsi kokku leppida. 5662908-Tatjana www.facebook.com/naidisebja

Video: Vaata ka Nadezda ja Kirilli  esinemisi https://www.facebook.com/nadiia888/videos/207622852907894/

Festival LEIAEND- NAIDISEBJA  www.leiaend.org

FB:  www.facebook.com/leiaend.naidisebja 

Kursuse  korraldab  MTÜ Eesti südames  ja

Надежда Безпалова Центр духовных практик" Южная звезда".г. Одесса.


Nadežda Bezpalova (Odessa).
Ruuni gildi meister, 9. elik kõrgeim aste, Reiki meister, Feng-Shui meister, arst ja psühholoog. Iseseisev praksis 20 aastat. Nadežda on mitmenda põlvkonna ennustaja, sensitiiv ja ravitseja. 
Nadeždal on ilmunud 5 luulekogu ning terve ride raamauid (11+) esoteerika teemadel. 
Hariduselt on Nadežda arst ja pedagoog. Alates 1996.a. on õppinud Moskvas Feng-Sui-t, hiljem on jätkanud õpinguid Hiinas (valdab keelt!) meister Van Era käe all. Hiljem on tema õpetajateks olnud Raimond Lo, Shatana Sue, Derek Walter. Tänapäeval on Nadežda Feng-Sgui meister rahvusvahelisel tasandil, üheksanda (kõige kõrgema) astme ruunimeister, Reiki meister.
Aastal 2000 Nadežda on avanud Odessas vaimsete praktikate keskust "Lõunatäht". Nadežda on esoteerikakonkurssi "Kuldne delfiin" viiekordne laureaat. Nadežda õpetab Kiievis, Donetskis, Jaltas, Dnepropetrovskis, Melitopolis, Tšernovtsõ-s, Vinnitsas, viib läbi seminaare Moskvas, Peterburis, Tšeljabinskis, Riias, Vilniuses, Štutgartis. 2007.a. Nadežda sai Aasta Inimeseks õpetamise valdkonnas.
Nadežda on saanud medalit "Kuldsed käed", medalit "Rahvameditsiini kakskümmed aastat", Esimese Astme Magistri ordenit. 2010 - 2015 - organiseerinud ja läbi viinud õppeseminaare väekohtades üle maailma. 
Kontaktid Eestis: info@leiaend.org ________________________________________Надежда Безпалова Центр духовных практик" Южная звезда".г. Одесса.


 

Центр духовных практик " Южная звезда" и MTÜ Eesti Südames обявляет набор, к программе  сертификаций (в ноябре возможно еще присоеденится), на

 

ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ КУРС ФЭН-ШУЙ 

Oбучение проводит  БЕЗПАЛОВА  НАДЕЖДА ВИКТОРОВНА

Мастер фэн-шуй международного класса,

мастер рунной гильдии высшей ступени,магистр народной

медицины, лауреат международных премий, автор 17 книг
ФЭН -ШУЙ # это древнее китайское искусство, передававшееся от учителя к ученику. Это единая структура, стремление к максимальной гармонии. Фэн-шуй сочетает мистико  #  символическую традицию " И Цзин " ( книги перемен ) с принципами экологии,законами архитектуры и искусством дизайна. Согласно Фэн-шуй, здоровье и преуспевание человека во многом зависит от того, как обустроено его жилище и рабочее место . Целью Фэн-шуй является установление гармонии в окружающей среде космических потоках пространства и времени, для улучшения человеческой судьбы.

Чем эти курсы отличаются от многих других?
 #  Мастер ( Надежда Безпалова ) училась в Китае у ведущего мирового мастера Ван Эра в течение 10 лет  # по окончании курсов выдаётся сертификат международного образца, заверенного  5 # ю печатями, в том числе китайской   #  обучение проводится на русском языке   #  можно проходить весь курс, можно отдельными блоками  #  обучение проводится в течение 2- лет, что даёт возможность глубоко изучить предмет в постоянном контакте с Мастером   #  это дополнительная профессия для психологов, дизайнеров, ланшафтных дизайнеров, проектировщиков и других специалистов   #  возможность профессионально помогать своим друзьям и близким быть здоровыми и успешными людьми   #  возможность изменить свою жизнь, став мудрее и счастливее.

Таких профессиональных знаний невозможно получить ни по интернету, ни по книгам!  Настоящее знание по фэн-шуй можно получить только от мастера!

ФЭН - ШУЙ БОГАТСТВА И ПРЕУСПЕВАНИЯ В ДЕЛАХ, БИЗНЕС ФЭН - ШУЙ, ОСНОВНЫЕ ВЛИЯНИЯ НА ДЕНЕЖНУЮ УДАЧУ  

Зарегистрироваться на курс и получить информацию можно по телефону

566 290 89 Татьяна   или  58144412 Ольга

e # mail naidisebja@gmail.com FB: leiaend.naidisebja

НАСТОЯЩЕЕ ЗНАНИЕ ПО ФЭН- ШУЙ МОЖНО ПОЛУЧИТЬ ТОЛЬКО ОТ МАСТЕРА!

laevaga.jpgФЭН - ШУЙ БОГАТСТВА И ПРЕУСПЕВАНИЯ В ДЕЛАХ, БИЗНЕС ФЭН-ШУЙ, ОСНОВНЫЕ ВЛИЯНИЯ НА ДЕНЕЖНУЮ УДАЧУ   

Я посвящу вас в секреты

*основные влияния на денежную удачу

*нумерология фэн-шуй

*ба-цзи помещения, города, страны и мира (в зависимости от величины вашего бизнеса)

*влияние человеческого фактора и определение бизнес элемента

*поиск необходимых сотрудников

*расчёт названия предприятия

*диагностика и нейтрализация негативов

*гармонизация личности по бизнес элементу

*гармонизация взаимоотношений партнёров

*гармонизация помещения

*выявление критической точки

*правила выбора личной подписи, создание визитки, логотипа

*гармонизация личной денежной энергии

*выявление самой удачной для личности профессии

Я посвящу вас в секреты мастерства, научу традиционным методам этого искусства, которому обучалась в Китае 10 лет у ведущего мирового мастера Ван Эра. на практических примерах, используя богатый добавочный материал вы сможете прямо на занятиях увидеть, а главное понять как исправить негативы своего жилья.

НАДЕЖДА БЕЗПАЛОВА

Фэн-Шуй не является наукой о везении, или какой-либо системой примет и суеверий. Фэн-Шуй - это не магия и не шарлатанство. Фэн-Шуй - система, подтвержденная практикой мастеров Фэн-Шуй, которая основана на богатом опыте и древних знаниях, накопленных множеством поколений. Более того, в Китае Фэн-Шуй - традиционный образ жизни. Традиционный Фэн-Шуй не учитывает зоны придуманные для упрощения, т.к энергетика каждого дома или помещения рассчитывается индивидуально, используя соотношение времени и пространства. Другими словами нет двух одинаковых домов, как нет двух одинаковых людей и то, что может работать в одном доме, в другом работать не будет и может даже усугубить ситуацию. Именно поэтому изучая Фэн-Шуй важно понимать, что Фэн-Шуй учит гармонии с природой, а каждая точка земли по своему уникальна.

ФЭН-ШУЙ БОГАТСТВА И ПРЕУСПЕВАНИЯ В ДЕЛАХ, БИЗНЕС ФЭН - ШУЙ, ОСНОВНЫЕ ВЛИЯНИЯ НА ДЕНЕЖНУЮ УДАЧУ  

d46f42b7ddcaf487baa3d03599bee7aa.jpg

Зарегистрироваться на курс и

 получить информацию можно по телефону

566 290 89 Татьяна   или  58144412 Ольга

e - mail naidisebja@gmail.com FB: leiaend.naidisebja

 

 


 

Ruunimaagia ja venekeelne  Feng Shui

täpsem  info  kõige täpsemalt FB  grupis Ruunid_Nadezda Bezpalovaga 2015

või  jätke  kontakt,  nt  festivali  registreerimislehele http://leiaend.org/node/32