Jüri Skriptšenko

JÜRI SKRIPTŠENKO

Praktika viib läbi Jüri Scriptšenko, kes on praktiseeriv psühholoog, alaisiksuse regressiivse ja integreeriva tehnika  spetsialist. Lisaks on ta tervislike küsimuste terviklikku lähenemise pooldaja ning praktiseeriv Marmo-terapeut.

Diagostika, iidsed tavad ja tervendamine

15 aasta jooksul on Jüri Skriptšenko läbi viinud erinevaid seminare ja retriite, mis võimaldavad inimestel vaadata end ebatavalisest vaatenurgast ning omandada vajalikke oskusi elu juhtimiseks eksistentsiaalse ja transpersonaalse psühholoogia meetodide abil. Need seminarid võimaldavad inimisel paremini mõista ennast ja oma kohta maailmas, läheneda oma saatusele, ettemääratusele ja eneseteostusele.

Nõustamise praktikas ja seminari raamides kasutab Jüri nii iidseid vaimseid traditsioone ning tavasid, kuid ka tänapäeva transpersonaalse psühholoogia avastusi ja meetodeid.

Olles praktiseeriv  Marmo-terapeut, arendab ta Marmo-Vidya meetodeid tervendavates tavades ning eluviisides. Popualiseerib alaisiksuste psüholoogia meetodeid elukogemuste laiendamiseks ja sisemiste resursside avastamiseks.

Jüri peab oma põhieesmärgiks aidata kaasa inimeste maailmavaate laiendamisele, inimestel uute oskuste ja strateegiate arendamist, et nad oskaks lahendada mis tahes  isiklikke, sotsiaalseid või vaimseid probleeme. Arendada ja rakendada oma loomulikke võimeid ning andeid, elada harmoonias loodusega ja ühiskonnaga.

 

Praktiline psühholoog, omab diplomeid ja tunnistusi:

Institute of Integrative Psychology for Professional Development (Yaroslavl, Russia)
International Institute of Consciousness Exploration and Psychoterapy (Freiburg, Germany)
Institute of Ayurvedic Medicine (Sankt-Petersburg, Russia)
Professori S. Strekaalovi poolt  autori kursus “Mängud Maailmades” ja “Alaisiksuste psüholoogia – Ida-Lääne mudel”

akruks1152@gmail.com