Y-2016,15,14 Mari Semakin

Mari Semakin

Ühtsuse Ülikooli eri- ja süvendatud programmide ja kursuste Virgunud Treener (sertifikaat Nr. AT-2013-11-EST-0001), täiendavalt initsieeritud protsessi „Pühad toad“ läbiviimiseks.

Tel: 50 59 297

E-mail: mari@vsvbc.eu

Mis on Deeksha?
Vastuse leiate siit:

www.onenessestonia.ee   www.facebook.com/yhtsusekeskus

*****

Deeksha

Ühtsuse Ülikooli (Oneness University) asutaja Sri Bhagavan on Ühtsuse Keskuse kursuste ja tegevuste inspiratsiooni ning teadmiste allikas.
Ühtsuse Ülikooli ja Ühtsuse Keskuse kursuste eesmärgid on eneseteostus, transformatsioon, vabadus ja virgumine. Me soovime aidata inimestel kannatustest vabaneda. Me saavutame seda tänu Ühtsuse õpetustele, spetsiaalsetele ja sügavatele protsessidele ning Deekshale. Ühtsus juhib inimest sünnist surmani, kattes kõik elu aspektid. Protsessid võimaldavad Sul end, oma käekäiku ja konfliktide sügavaid juuri mõista. Toimub mõistuse puhastumine, teadvuse kasv ning südame avamine õnnele, armastusele ja küllusele.

Deeksha fenomen sündis 1989. aastal. Selle algallikas oli Sri Krishnaji (Ühtsuse Ülikooli asutajate Sri Amma ja Bhagavani poeg). Sri Krishnaji edastas tol ajal jumalikku väge, asetades oma käed Sri Bhagavani astutatud Jeevashram’i kooli (nüüd tuntud kui ’Satyalok’) õpilaste peale. Sri Krishnaji õpetas ka viisi, kuidas seda jumalikku väge inimestele üle kanda ja nii sündis Deeksha fenomen.
Selline jumalik kingitus pani aluse õpilaste seninähtamatule sisemisele transformatsioonile. Tervest koolist sai järsku maine paradiis, kus paljud õpilased kogesid mitmesuguseid teadvuse seisundeid, mis olid varem kättesaadavad üksnes suurtele joogidele ja muistse aja pühakutele. Deeksha fenomen on nüüdseks üle maailma levinud.
Spetsiaalse sissepühitsemise läbinud Deekshaandjad edastavad Deeksha energiat käte kaudu. Deeksha ei ole andjate isiklik energia – Deekshaandjad on vaid kanaliks. Energia on suunatud inimese teadvuse kasvule ning ühendab teda tema Kõrgema Minaga. See toob esile või äratab saajas just seda, mis on vajalik tema individuaalseks kasvuks, arenguks, tervenemiseks ja probleemide lahenemiseks. Deeksha on ääretult võimas fenomen, tänu millele on miljonid inimesed üle maailma virgunuks saanud, nende elu ja suhted on õide puhkenud ja seda kõike üllatavalt lühikese aja jooksul.

 

Deeksha aitab:
• Loomingulist potentsiaali ja intellekti äratada.
• Õppimisvõimet tõsta.
• Sisemisi konflikte lahendada ja sisemise rahuni viia.
• Suhetes soojust, sõprust ja ühtekuuluvustunnet esile tuua.
• Algatada teekonda virgumise ja Jumalateostuseni.
• Tervendada keha, tervendades mõistust.