Y-2016,15,14 Olga Priimann

Olga Priimann. (Arstiharidusega ja pikaajalist arstipraksist omanud  DENS terapeut  ja koolitaja, Teie tervise ja ilu konsultant, Looduslike toidulisandide ja teiste inimese tervist säästvate ja abistatavate meetodite praktiseerija. Tasakaaluteooria ja Vastuta Ise oma Tervise eest moto evitaja, professionaalne massöör)


Festivalil: Konsultatsioonid, teraapiad.

Teraapiatelk: Veel üks tee hoida ja taastada oma tervise ja hinge tasakaal

Me oleme stabiilses seisumdis, kui keha on tasakaalus. Sel on mitmesuguseid vorme: ka koomaseisund on omamoodi tasakaal. Meia aga huvitab heal tasemel tasakaal. See tähendab, et on vaja otsida üles nörgad kohad, mobiliseerida tema resurssid, et ta saaks neid parandada ja siis kõik omavahel tasakaalustada.

Minul on abiks Denas aparaat (dünaamiline neurostimulaator), millega on saadud imehäid tulemusi.

DENS-teraapia diagnostikaga on võimalik teha kindlaks organite tööhäired veel enne kaebuste ilmnemist ning sel ajal analüüsid ei näita veel mingeid märkimisväärseid kõrvalekaldeid.

Arvutidiagnostika bioreeper meetodil  , mida ma teen oma patsientidele, näitab kuidas tunneb elund ennast organismi kui terviku suhtes. Bioreeperi meetod meenutab Jaapanis käibel olevat, kõrva akupunktuurpumktide juhtivust uurivat Nakatani meetotid, aga on sellest täpsem ja kasutab märksa väiksemaid mikrovoolusid. Nende samade punktide kaudu võib ka hiljem saavutada tasakaalu.

Lisaks Denas teraapiale on meil kasutusel ja meie pakkume erinevaid firma Siberian Health (компания Сибирское Здоровье) looduslikuid tooteid. Nendes toodetes  on põimunud omavahel burjaadi šamaanide iidset raviretseptid ja tänapäeva teadusliku lähenemise ning masstoodangu modernset tehnoloogiad mis kasutavad peamiselt Siberi looduse ande.