Y2016,15,14 Pranashree (Sülli R.Vaino)

Pranashree (Sülli R.Vaino)

facebook: EheMaagia

Müügil Pranashree tervendavad väeehted.

Kristallide ja Himaalaja võimsast väepaigast toodud pühade taimede vägi, Pranashree poolt maagilisteks eheteks vormitud – et õnnistada sind heaolu, tervise ja küllusega.

Seekord suur valik püha tulsiga käevõrusid ja keesid, mis annavad sulle heaolu ja rõõmutunde. Tulsi kandmine mõjutab aju tootma suurtes kogustes serotoniini – õnne hormooni.

Müügil ka väga erilised väekeed, mis panevad eluenergia selgrookanali kõikides chakrates vabamalt voolama, tuues rahulolu kõikides valdkondades.

Armastust ja lähedustunnet suurendavad ehted, mis aitavad ligi tõmmata õige partneri või muudavad olemasolevad suhted helgemaks.

On ehteid karneoolide ja granaatidega, mis äratavad naises särava sensuaalse ja kütkestava jumalanna oma ürgses naiselikus väes ja aitavad paika panna eluenergia kaitseks mõistlikud piirid, leida endale sobivad lahendused.

Ka inspireeriva, julgust, sisemist vabadust ja optimismi tekitava helesinise kaltsedoniga; intuitsiooni ja selgust suurendava sodaliidiga, mis toob alateadvusest pinnale selle, mis edasiliikumist pidurdab, ja aitab leida ka lahendused,

tugevalt kaitsva, tasakaalustava ja meeltesse selgust toova ametüstiga.

On pühasid rudrakshasid Himaalajast, väepaigast, mis äratavad kehas tervendava väe ja sisemise sära, kaitsevad ja edendavad vaimset teekonda.

Lisaks veel palju muid kive ja väetaimi.

Minu teadmised kividest ei pärine kursustelt - olen kividega suhelnud nii kaua kui ennast mäletan ja tean, mida nad tunnevad, mida soovivad, millist energiat kannavad. 

Kivide ja pühade taimede raviväest ja Pranashreest saad lugeda facebookis: EheMaagia

Tule ja tunne ära oma ehe

Õnnistustega, Pranashree