Y-2016,15,14 Ühtsuse Keskus MTÜ www.onenessuniversity.ee

Ühtsuse Keskus
Parim teejuht Sinu vaimse kasvu teel!

Tallinna kesklinnas on üks selline koht, kus Sul on võimalus olla Sina ise. Koht, kus Sa ei pea enam kellelegi midagi tõestama, kus ei pea millegi nimel võitlema. See on koht, kus võid jätta mõneks ajaks oma teadmised ja arusaamad riiulile, unustada koolitused ja seminarid, mis õpetavad Sind elama, ning lubada teadmistel võimsa energia toel ning armastavas atmosfääris muutuda Sinu igapäevaseks reaalsuseks.

Ühtsus lähtub sellest, et välismaailm on kõigest Sinu sisemaailma peegeldus. See tähendab, et kõikide probleemide lahendused peituvad Sinus eneses ning mitte Sind ümbritsevas maailmas. Ühtsuse Keskus on Mari Semakini poolt 2012. aastal asutatud vaimne keskus, mis ei õpeta Sind, kuidas tuleb elada, vaid avab Sinu sisemised ressurssid olla õnnelik, terve ning edukas praeguses hetkes.

Ühtsuse Keskuses viiakse läbi spetsiaalseid rahvusvahelise Ühtsuse Ülikooli (Oneness University) protsesse, mis ühendavad endas inimelu seaduspärasid ning Deeksha universaalenergiat – energiat, mis taasühendab Sind Sinu Kõrgema Teadvusega ning lahustab Sinu eostamisest tänase päevani kogetud negatiivseid läbielamisi, mis põhjustavad probleeme. Protsessid keskenduvad iga inimese jaoks olulistele apektidele: suhted, tervis, eneseteostus ning edu, rahulolu ning finantsid. Arengut igas valdkonnas soodustab tänu Deeksha universaalenergiale toimuv kiire vaimne kasv.

Kontakt: onenessestonia@gmail.com | 5 100 463
www.onenessestonia.ee
MEIE TELGIST ON VÕIMALIK SAADA FESTIVALI KÄIGUS DEEKSHAT IGAL AJAL.