Mis sidestab meid ja teistpoolsust - siin, traditsioonidest johtuvalt

Sat 05.08 14:00
Sat 05.08 15:00
Praktika
EST

Mis  sidestab  meid  ja teistpoolsust - siin, traditsioonidest  johtuvalt

Workshop


Mineviku jälgede kustutamine energeetikast - individuaaltöö, tasu kokkuleppel.


2015,  aastal  oli: Meditatsioonid kristallpealuudega

individuaalseansid pealuudega (reedel ja laupäeval), tasulised, telgis .

Kristallpealuud – iidsed teadmiste vahendajad šamaanidel ja tedvandajatel.

Kristallpealuud on inimese kõrgeima potentsiaali šabloonid, mida on kasutatud maapealsetes kõrgtsivilisatsioonides. Arvatakse, et nad olid universumi tarkuse vahendajad inimestele, "tõlkisid" teistelt planeetidelt ja otse Loojalt pärit teavet inimkeelde, et inimesed saaksid neist tarkustest osa. Samuti lõid nad tasakaalu, armastust ja tervendust, hoidsid alal viiendat dimensiooni. Palju erinevaid kristallpealuid on leitud Kolumbia eelsel ajastul, eriti asteekide ja maiade tsivilisatsioonist Kesk- ja Lõuna-Ameerikast. Algselt kasutati luust kolpasid, mis olid kaunistatud kivikestega. Hiljem avastati, et neid on võimalik ka erinevatest poolvääriskividest välja lihvida. Peamisteks kristallpealuude kasutajateks olid preestrid ja preestrinnad, tervendajad, šamaanid, ülikud.

Läbi ajaloo on kristallpealuid leitud pea igast maailma nurgast – Tiibetist, Peruust, Mehhikost, Aafrikast, ka Euroopast.

Töötoas on võimalik tutvuda erinevatest poolvääriskividest pealuudega, nendest kaks on minuni jõudnud ameerikast tervendajalt ja šamaanile. Minu kogusse kuulub hetkel 18 kristallpealuud.

Räägime kristallpealuudest, mediteerime (võimalusel) nendega ja kogeme, millist energiat nad meile annavad, millist infot vahendavad.

Telgis teen  seansse kristallpealuudega, Ka ennustamised ja kanaldamised, tasulised


Vanemate poolt sain nime Heli, mehelt perenime Salf. Lapsena kutsusid ema-isa mind sageli Saaraks, kuna mu juuksed ei soovinud sugugi alluda ema kammile. Peruu šamaanilt sain šamaaninime Wakaa... Minus on kokku saanud valgustöötaja ja šamaan, nõid ja tervendaja.

HELI SALF
Veriora, Põlvamaa;
Kontakt: 372 5136249
pistrik99@gmail.com

http://www.omatee.com/tooted