Y2017 Leili Rooden MSc of Energetic Healing - Energeetilise raviteaduse Magister

Leili Rooden,

(õppinud Londoni Naturaalse Terviseteaduse Koolis ja Tallinna Intuitiivteaduste Koolis) meedium, shamaan, energia raviteaduste magister. Tegev alternatiivmeditsiinis alates 2002 aastast. Koostan tervendamise projekte, tegelen mandalate, ruunide, pendlite ja energeetilise tervendamisega ning paljude kõike kasutatavate töövahenditega holistilises meditsiinis, sealhulgas töötamine TARO kaartidega. Kontrollin inimeste tervist, varjatud haigusi kehas. Pakun ainult terapeutilise suunitlusega teenust. Tervendan.

Kontrollin inimeste kodudes aedade ja kodu energiat; puhastan. Võimalusel loon tervendava energia aia inimese koduaeda.

 Soovikohaselt on võimalik tellida konkreetse teemaga mandalat.

Eemaldan kehast ja inimese elust kõikvõimalikud probleemid ja takistused ning kiusatused; juhul kui neid on ja annan nõu erinevates teemades.                                                            

RUUN MANDALA - Armastuse mandala           Ruunmandalad on isikupärased mandalad. Koostan Õnne-, Abielu- ja Raha mandalaid. Parema elu jaoks sobivad just need mandalad. Sedasorti mandalad on õnne mudelid. Toovad raha, õnne ja armstust inimese ellu. Enamiku ini este elu on kesine. Mandala aitab ja toetab teid eluteel.

 Tahad õnne, armastust või raha rohkem enda ellu, siis nüüd on sul võimalus saada seda substantselt. Joonistan isikupäraseid mandalaid sinu energiabaasil põhineval informatsioonil, mis suurendab raha, õnne ja armastse sissevoolu Sinu ellu.

Kontakt +372 57836928

Aadress: Vana-Merivälja tee 6, Tallinn, Estonia

www.koolteemant.eu