Kava 2015 aastaks allalaaditav ja .pdf kujul

Nii suure festivali kavasse tuleb ikka muudatusi. 29.07.2015 õhtu seisuga on nii. Loodame parimat!

Korraldajad jätavad endale õiguse teha kavasse muudatusi

Ja nii juhtuski: Kallid sõbrad, kahjuks saime hetk tagasi teada, et Sergei ja Marina Strekalovid ei saa sel aastal isiklikel põhjustel meiega ühineda. Soovime talle head ja ootame uusi kohtumisi järgmisel aastal! SUUR RIITUS "TERVENEMINE" (31.08. kl. 20:30) siiski toimub - Sergei Strekalovi õpilaste juhendamisel. Kavas toimuvad ka teised (põnevad) muutused.

Pdf fail allalaadimiseks : ee kava 29 07 õhtul aja järgi.pdf

ALGUS Lõpp  Reede  31.07
17:00 18:00 Kõik esinejad ja tegijad 2015 aastal!, Tatjana Kukk - VII FESTIVALI SUUR AVAMINE JA RIITUS; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
17:00 19:00 Reti Toriella - Medicine Wheel töötuba; Keeled:  N/A;   ELU INDIAANIKODU
18:00 19:30 Marina Strekalova (Оmeli) - Omelilt - Puhastus-ja uuendusmeditatsioon - vabasta end sündmusteks; Keeled:  РУС > EST;   04. Saal uues majas
18:00 20:00 Dana Tubak / Jarilo - Naise sakraalne jõud; Keeled:  РУС;   03. Lõkkelava
18:00 19:00 Aina Buben - tegevšamaan, Jüri Skriptšenko - Andes, annetades, endast võidad! 3 suure riituse algused; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
18:00 19:00 Silver Step! - Natalja Borodašjova ja Elena Prosina - «SilverStep» - Tervise taastamise ja hoidmise vahendid; Keeled:  РУС;   02. Telk ja lava saarel
     
19:00 20:00 Tõnu Talimaa - Maailma ja iseenda tunnetuste laiendamine sisse- ja väljapoole. Abivahendid.; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
19:00 20:00 Svetlana Nikolajeva - Kohtumine Iseendaga : Sinu Loomine ja massimeedia mõjud / Reiki; Keeled:  EST;   02. Telk ja lava saarel
19:00 20:00 HELI SALF al Ayera - Meditatsioonid kristallpealuudega; Keeled:  EST;   09. Kaminasaal #
19:00 21:00 Theta Healing - Oksana Jurinskaja - Õnneks on valemeid, on.; Keeled:  РУС;   10. Avatud esinenemisala (tiir)
19:00 20:30 Jüri Skriptšenko - HUNDI ENERGIASSE PÜHITSUS - selgitused, juhendid. Töö ise leiab aset hilisõhtul...; Keeled:  EST > РУС;   05. Suur saaer väljak
19:00 20:00 Gertrud Langeheine - Inimese biokeemia ja metallid meie organismis, tasakaal ja raskemetallidest vabanemine; Keeled:  N/A;   06. Varjualune #
20:00 21:30 Rahvusvahelise Krišna Teadvuse Ühing - mantrad - badjanid -kirtanid; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
20:00 21:00 Aleksandr Svjatkin (St. Peterburg, Samadeva) - Lu Yong - hiina võimlemine; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
20:00 21:00 Leili Rooden MSc of Energetic Healing - Energeetilise raviteaduse Magister - Energeetiline tervendamine; Keeled:  EST;   02. Telk ja lava saarel
20:00 21:00 Kiril Gluštšenkov (Odessa) - Kood eduks, numeroloogia; Keeled:  РУС;   06. Varjualune #
20:30 22:00 Prof. Sergei Strekalov - Suur-suur riitus „Tervenemine“ (Ритуал «Исцеление»); Keeled:  N/A;   05. Suur saaer väljak
21:00 22:00 Helen Star Cave, Kõik esinejad ja tegijad 2015 aastal! - Tule süütamine Riitus - saladuseks jääb veel selle sisu -; Keeled:  N/A;   03. Lõkkelava
21:00 23:45 Sergei Bõkov - Maailmast- erilistest maaimatest ja Valgevenest; Keeled:  N/A;   02. Telk ja lava saarel
22:00 23:45 Dr Andrzej Kuczynski - "Galaxis"- praktikad võimete avamiseks I; Keeled:  РУС > EST;   04. Saal uues majas
22:00 23:45 Kõik esinejad ja tegijad 2015 aastal! - Lõke, tulemaagia ja šamaanitööd; Keeled:  N/A;   03. Lõkkelava
22:00 23:00 Oleg Rossijski (Moskva), Irina Kazatśenko, Lilia Märtmaa, Deniss Vinogradov (Tapecut) - Om & Ganga GIRI Mantrad, ülemheli- ja kurgulaul. Iidsete mantrate võlu ja ilu.; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
22:00 23:45 Oskars Peipinš (Läti alternatiivmeditsiinikeskus Akvilona), Jana Batšerikova (Soome) - Hingelised laulud kitarri saatel: Elage rõõmus ja armastuses!; Keeled:  N/A;   09. Kaminasaal #
22:00 23:45 Aina Buben - tegevšamaan - Suure esiema leidmine - suur riitus ainult naistele; Keeled:  РУС > EST;   10. Avatud esinenemisala (tiir)
23:00 0:30 Lilia Märtmaa, Deniss Vinogradov (Tapecut) - ÜRGHELID - ESIVANEMATE KUTSE; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
23:00 1:00 Ljubava Mironova - Deva Lyu - Suhtlemine Kuu energiaga - Looduse jõud ja energiad; Keeled:  РУС > EST;   05. Suur saaer väljak
23:30 1:00 Jüri Skriptšenko - Pühitsus HUNDI väesse (eeldab sisemist kutset ja valmidust katsumusteks); Keeled:  N/A;   05. Suur saaer väljak
    Laupäev 01.08
5:15 9:00 Ljubava Mironova - Deva Lyu - Suhtlemine Tõusva Päikese energiaga. Päikesetõusu ajal - Loodusega Väega ja energiatega suhtlema!; Keeled:  РУС > EST;   03. Lõkkelava
7:00 8:00 Aleksei Kazubski /pilatesandyoga.ee/, Pilates and Yoga elite school - Aštanga jooga - põhipraktika; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
7:30 8:00 Deniss Vinogradov (Tapecut) - Ärkame didgeridoo saatel; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
7:45 8:00 Panovskaja Tatjana - LUULE maailmatest. Vene keeles; Keeled:  РУС;   01. Kesklava
8:00 10:00 Tamara Bujanova - Ayengar jooga - Ayengar jooga töötuba - selgroo tervis; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
8:00 9:30 Svetlana Nikolajeva - Karunesh südamemeditatsioon I+II; Keeled:  N/A;   03. Lõkkelava
8:00 9:00 Jelena (Aarti Kamini Oma) - "Leia end JOOGA" - Jooga: alusta päeva naeratusega!; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
9:00 10:00 Julia Murahhovskaja - Energia ringtantsud; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
9:00 10:00 Malle Raus - Kinesioloogia selts, Kaie MÖLTER, Kuiki Sulg - Meridiaanivõimlemine; Keeled:  N/A;   02. Telk ja lava saarel
9:00 10:00 Viktor Tsvetkov - Traditsioonilised kehateraapiad; Keeled:  РУС;   09. Kaminasaal #
9:00 10:00 Katrin Lellep - Koosloomise loeng ja praktika; Keeled:  EST;   04A. Saal laudad
10:00 11:00 Oleg Rossijski (Moskva), Irina Kazatśenko - Ülemhelides laulmise töötuba; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
10:00 11:00 Silva Sirge - 5 elemendi õpetuse kasutamisest tervises, suhetes, toidus, elus...; Keeled:  EST;   03. Lõkkelava
10:00 11:00 Ganna Zhukova MASOP president, professor - Kuidas ärgata rõõmuga ning alustada päeva joogaga; Keeled:  РУС > EST;   01. Kesklava
10:00 12:00 Prof. Sergei Strekalov , Marina Strekalova (Оmeli) - Alamisiksuste psühholoogiast - Elu, mille on meile ette näinud meie esivanemad; Keeled:  РУС > EST;   02. Telk ja lava saarel
10:00 12:00 Daniil Rudakov - Südame tee - miniritriit; Keeled:  РУС;   09. Kaminasaal #
10:00 12:00 Artur Razumov (Peterburi) - Sensitiivsete võimete arendamine; Keeled:  РУС;   10. Avatud esinenemisala (tiir)
10:00 10:45 Marina Sidorova - Jooga lastele - tervisele ja heale tujule viiv!; Keeled:  N/A;   05. Suur saaer väljak
10:00 11:00 Anne Linnamägi - Töötuba Tervendavad koodid ja Qi-kontakti teraapia praktikas.; Keeled:  EST;   06. Varjualune #
10:00 13:00 Alla Liina Alas - Lastele! Midagi lõbusat ja sisukat: kääridest indiaanlasteni ;-) Juhib teenekas lastepsühholoog A.L. Alas; Keeled:  N/A;   Festvali alal -
10:00 12:00 Vaimsete praktikate klubi "Edelveis", Larissa Bahmut - ..abstraktne tehnika avamaks oma varjatuid külgi -lihtsalt monotüüpia abil; Keeled:  N/A;   04A. Saal laudad
11:00 12:00 Galina Ader - Lümfist, lümfiteraapiast ja kuidas emotsinoonid ja elustiil mõjutavad lümfikeskkonda; Keeled:  EST;   03. Lõkkelava
11:00 12:00 Margus Rump - Hingemandala lahtijoonistamise juhendatud loeng- lühikursus; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
11:00 13:00 Ljubava Mironova - Deva Lyu - Puu energiad - Looduse jõud ja energiad; Keeled:  РУС > EST;   05. Suur saaer väljak
11:00 14:00 Helen Star Cave - Helen S Cave - Indiaanitraditsioonist lähtuvad tööd ja riitused autentseimal viisil Isiklike väeloomade tundma õppimine koos trummirännakuga; Keeled:  EST;   14. Tipi (indiaa
11:00 12:00 Nadia Skywalker - "Kõik Inglikaartidest"; Keeled:  EST;   06. Varjualune #
11:00 12:00 Reti Toriella - Laupäeval – hommikul lastele juturing indiaani laste elust; Keeled:  EST;   ELU INDIAANIKODU
12:00 13:00 Nefedova, Olga - Moskva juhtivamaid ekstrasense ja tervendajaid - Mis iganes ent see saab olla valikuks tegeliku tervendaja teele asumiseks....; Keeled:  РУС;   04. Saal uues majas
12:00 13:00 Vladimir Gantsovski – Rahva Ravitseja. - Inimese mõtte algoritm kui universaalne filosoofiline printsiip; Keeled:  РУС;   03. Lõkkelava
12:00 13:00 Sergei Terjoškin, Lana Volkova - Veeda ja Tantristlikud praktikad: Kundaliini Tantrast kuni Sisemise Tule Karmamudrani.; Keeled:  РУС > EST;   01. Kesklava
12:00 13:00 Andrei Kipper, Krautmani Terviseakadeemia - Valust vabaks - triggerpunkti teraapia; Keeled:  N/A;   02. Telk ja lava saarel
12:00 14:00 Sergei Bõkov - Pendliga töö - suuremas spektris kui tavaliselt seda kohtab; Keeled:  РУС;   09. Kaminasaal #
12:00 14:00 Larissa Lebedeva - karmoloog St. Peterburist - Karmast, arengutest, võimalustest; Keeled:  РУС;   10. Avatud esinenemisala (tiir)
12:00 14:00 Juliana Gontšarenko - Koome! Seitsme värvi maagia, Naise 7 ipostaasi; Keeled:  N/A;   13. Südamesaar r
12:00 13:00 Pranashree - Väeehted ja naise ürgne vägi; Keeled:  EST;   06. Varjualune #
12:00 14:00 Irina Ivanova - Armastuse maagia ruunide abiga; Keeled:  РУС;   04A. Saal laudad
13:00 15:00 Lilia Märtmaa, Deniss Vinogradov (Tapecut) - Anti-Stress Helimassaaź; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
13:00 14:00 Svetlana Breus - Aia - ja maastikukujunduse esoteerilised aspektid ja jõukohad; Keeled:  РУС;   03. Lõkkelava
13:00 14:00 Tõnu Aru - Uudset Tõnu Arult: kindlasti põnevat; Keeled:  EST;   01. Kesklava
13:00 15:00 Sigitas Povilaitis - Integraalne numeroloogia - 7 põlvkonna varjudest vabaks; Keeled:  РУС > EST;   02. Telk ja lava saarel
13:00 13:30 Harmoonia ja heaolu klubi SOL, Ljudmilla Oja - Samadeva Ülikool, Jelena (Aarti Kamini Oma) - "Leia end JOOGA" - SOL klubi tutvustus; Keeled:  N/A;   06. Varjualune #
13:30 15:00 Irina Mešalnikova - Intuitiivne maalimine; Keeled:  N/A;   06. Varjualune #
14:00 15:00 Iveta Tševere - Viis Suurt Vaimu: Maa, Vesi, Tuli, Õhk ja Päike; Keeled:  РУС;   03. Lõkkelava
14:00 15:00 Kaia-Liisa Reinut - Kuidas leida kristallide abil oma eluülesannet?; Keeled:  EST;   01. Kesklava
14:00 15:00 Alla Sviridova - „Imeline puudutus“ ning demonstratsioon; Keeled:  РУС;   09. Kaminasaal #
14:00 16:00 Dr Andrzej Kuczynski - "Galaxis"praktikad Kuchinskilt 2.osa Karma vabastamine; Keeled:  РУС > EST;   10. Avatud esinenemisala (tiir)
14:00 16:00 Eluallikas MTÜ - Kabbala - loeng ja praktika; Keeled:  РУС > EST;   04A. Saal laudad
15:00 17:00 Marina Strekalova (Оmeli) - Naiselikkuse avamine endas, mis on erilist naise teel; Keeled:  РУС;   04. Saal uues majas
15:00 16:00 Ingrida Pukaite (Leedu) - Maagilised liikumised - tensegriti; Keeled:  N/A;   03. Lõkkelava
15:00 16:00 Nadezda Bezpalova - Peatu hetkeks ja vali endale ruunide abil TEE ja KARMA; Keeled:  РУС;   01. Kesklava
15:00 16:00 Artur Razumov (Peterburi) - Toimetulek vähiga, isilkik kogemus, tee ja harjutusvara; Keeled:  РУС;   02. Telk ja lava saarel
15:00 17:00 Oleg Rossijski (Moskva), Irina Kazatśenko - Häälejooga töötuba Tee iseendani läbi hääle ja heli; Keeled:  N/A;   08. Kesklava tag
15:00 17:00 Ganna Zhukova MASOP president, professor - Joogast, koostööst, vastuseid küsimustele, vestlusring; Keeled:  РУС;   09. Kaminasaal #
15:00 17:45 Ingrid Prass, Olivia Soosaar - "Kuidas loodusest ja loodust jõudu ammutada. Taimede, loomade, kunsti, laulude kaudu."; Keeled:  EST;   13. Südamesaar r
15:00 17:00 Olivia Soosaar , Ingrid Prass - KAOSE MAAGIA; Keeled:  EST;   13. Südamesaar r
15:00 16:00 Ljudmilla Burda-Šalajeva - Sefro-puu ja Aura Soma; Keeled:  РУС;   06. Varjualune #
16:00 17:00 Tasha Tregubova - Saatus, mis johtub meie välimusest. kas muuta?; Keeled:  РУС;   03. Lõkkelava
16:00 17:00 Neonilla Vellend - Hiina traditsiooniline meditsiin, nõelravi ja tänapäev; Keeled:  EST > РУС;   01. Kesklava
16:00 17:00 Malle Raus - Harmoonia ja tasakaal kinesioloogia abil; Keeled:  EST;   02. Telk ja lava saarel
16:00 18:00 Aina Buben - tegevšamaan - «Teekond läbi kogu elu» shamaanitöö, protsess; Keeled:  РУС;   10. Avatud esinenemisala (tiir)
16:00 17:00 Niina Gorgotz (Läti Tervendajate assotsiatsioon) - Kohtumine Läti traditsioonilise- ja alternatiivmeditsiini ühingu esinasiega Irina Gorgotz´iga - Kogu perekonna tervendusmeetodid; Keeled:  РУС;   05. Suur saaer väljak
16:00 17:00 Irina Boginskaja - Kristalliteraapiaga korrigeerime...; Keeled:  РУС;   06. Varjualune #
16:00 18:00 Veronika Hazova - Ayurveda - Chakrovidia- kool eluks; Keeled:  РУС;   04A. Saal laudad
17:00 19:00 Sigitas Povilaitis , Raimondas Binkauskas -Gongimeister, hingamisterapeut - Vabastav hingamine Gongihelides; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
17:00 18:00 Natalia Bulah - Partnersuhted - mida erilist, peegeldusi, on oodata sügisest kevadeni 2016; Keeled:  РУС;   01. Kesklava
17:00 18:00 Rina Vaisman - Maatrix - praktika; Keeled:  РУС > EST;   02. Telk ja lava saarel
17:00 18:00 Lilia Märtmaa - Rännak karjase flöödi maailma+; Keeled:  N/A;   08. Kesklava tag
17:00 19:00 Prof. Sergei Strekalov - «Töö energiatega: Meditatiivselt avame spiraalse energiavoo ja korrigeerime oma ELUteed ja Saatust»; Keeled:  N/A;   09. Kaminasaal #
17:00 18:00 Andrei Gorgotz- kunst ja art-teraapia , Niina Gorgotz (Läti Tervendajate assotsiatsioon) - Tevenemine looming läbi, Art-teraapia osast tervisele ja elueale.; Keeled:  РУС;   05. Suur saaer väljak
17:00 20:00 Helen Star Cave - Siirde Riitused ja selle Eestis taaselustamine - Indiaanitraditsioonist lähtuvad tööd ja riitused autentseimal viis; Keeled:  EST;   14. Tipi (indiaa
17:00 18:00 Papagoid - haldjad- Sigrid ja Ülle - Ehete esoteeriline taust, nende energeetiline eesmärgipärane väestamine; Keeled:  EST;   06. Varjualune #
17:00 18:00 Tasha Tregubova - -Noorust, nooruslikkust - nüüd ja kohe! Ehk säilitaks seada mis....; Keeled:  РУС;   Z - Riiulis, oot
18:00 19:00 Aivar Kukk - Inimese keha vastab ka šamaanile ja ei valeta (3in1); Keeled:  EST;   03. Lõkkelava
18:00 19:00 Ingrida Pukaite (Leedu) - Zoroastri imelised energiad ja maagia; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
18:00 19:00 Tatjana Kukk - Aeg. Meie suhted ajaga.; Keeled:  РУС > EST;   02. Telk ja lava saarel
18:00 20:00 Theta Healing - Oksana Jurinskaja - Kuidas aktiveerida oma "geenid" küllisele ja rikkusele; Keeled:  РУС;   10. Avatud esinenemisala (tiir)
18:00 19:00 Lidia Tõmush - Bioresonantsist tervendamisel; Keeled:  РУС;   06. Varjualune #
18:00 19:00 Maya Blinder - Reis väekohta... väljumata kodust!; Keeled:  РУС;   04A. Saal laudad
19:00 20:45 Galina Želannaja - Linnašamaani fenomen - riitus, meditatsioon, praktika; Keeled:  РУС > EST;   04. Saal uues majas
19:00 20:00 Mari Semakin - „Kuidas töötab mõistus?“ - Deeksha - jõud ja side eluks, seoseks kõrgemaga; Keeled:  N/A;   03. Lõkkelava
19:00 19:45 Bahira - BAHIRA tantsustuudio UUE kavaga; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
19:00 20:00 Gertrud Langeheine - Inimese biokeemia ja metallid meie organismis, tasakaal ja raskemetallidest vabanemine; Keeled:  N/A;   02. Telk ja lava saarel
19:00 20:00 Epp Veski - Transpersonaalne psühholoogia ja selle kasutamine - see on KVANTHÜPPE kasutaminegi...; Keeled:  EST;   09. Kaminasaal #
19:00 20:00 Lulla Galina - uued esoteerilised ikoonid - Uue põlvkonna esoteerilised ikoonid; Keeled:  РУС;   06. Varjualune #
19:00 20:00 Kalmer Kase www.armastusruum.ee - „Ressursid elus ja tasakaal“ konstellatsioonide alusel.; Keeled:  EST;   04A. Saal laudad
19:45 20:00 Tiim ja tugiteenused Festivali, Kõik esinejad ja tegijad 2015 aastal! - Info, teated õhtusest ERIPROGRAMMIDEST ja homsest varahommikust!; Keeled:  EST > РУС;   01. Kesklava
20:00 23:45 Kõik esinejad ja tegijad 2015 aastal! - Lõke, tulemaagia ja šamaanitööd; Keeled:  N/A;   03. Lõkkelava
20:00 21:00 Rahvusvahelise Krišna Teadvuse Ühing - Kirtanid - mantrad - вadzanid - laulame ja tantsime koos!; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
20:00 21:00 Sirje Tannenthal - Quantum Touch - vesi ja mineraalid; Keeled:  EST;   02. Telk ja lava saarel
20:00 21:00 HELI SALF al Ayera - Meditatsioonid kristallpealuudega; Keeled:  EST;   09. Kaminasaal #
21:00 23:45 Tatjana Bahar - Klang Massažiga, Saksamaalt - Gongimeditatsioon, Hessi helikaussidega; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
21:00 23:00 Toltektime - me teame ja näitame tolteekide pärandit - «toltektime» - loeng, demo, energia; Keeled:  РУС > EST;   02. Telk ja lava saarel
21:00 22:00 Kõik esinejad ja tegijad 2015 aastal! - Tantsule! Rahvatraditsiooni tegelik puudutus.; Keeled:  N/A;   05. Suur saaer väljak
21:30 22:30 Sergei Osipov, WHOLEWORLD.org - Kogu maailma seletamisest läbi elu maagia ja tegude; Keeled:  РУС > EST;   01. Kesklava
22:30 23:45 Alicija ja Richard Eiliakas - Suur-suur meditatiivne kontsert "Oleme Universumi rüpes"; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
    Pühapäev  02.08
5:30 7:00 Tiina Pappel/Shabad Atma Kaur - Sadhana - hommikune praktika Kundalini Joogas; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
6:00 9:00 Aleksei Kazubski /pilatesandyoga.ee/, Pilates and Yoga elite school - Aštanga jooga praktika; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
6:30 8:00 Prof. Sergei Strekalov - Dünaamiline energiameditatsioon "Vertikaalsed energiavood"; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
8:00 9:00 Larissa Lebedeva - karmoloog St. Peterburist - Hiina võimlemine tsi-gun ja muudki; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
8:00 9:00 Silva Sirge - Hiina tervisevõimlemine; Keeled:  N/A;   02. Telk ja lava saarel
8:00 10:00 ?-? - vaba; Keeled:  N/A;   06. Varjualune #
9:00 11:00 Tatjana Bahar - Klang Massažiga, Saksamaalt - LAULVATE HELIKAUSSIDEGA MASSAZ-MEDITATSIOON; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
9:00 10:00 Kuiki Sulg, Kaie MÖLTER - Meridiaanivõimlemine; Keeled:  N/A;   03. Lõkkelava
9:00 10:00 Aleksandr Svjatkin (St. Peterburg, Samadeva) - Sakraalsed tantsud ja Gurdžijevi liikumised; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
9:00 10:00 Artur Razumov (Peterburi) - Astraalprojektsioonid ja kehaväline kogemus; Keeled:  РУС;   02. Telk ja lava saarel
9:00 11:00 Jüri Skriptšenko - Classical indian marma therapy - loeng ja praktika; Keeled:  N/A;   04A. Saal laudad
10:00 12:00 Dr Andrzej Kuczynski - "Galaxis"- praktikad võimete avamiseks III Liigutused; Keeled:  РУС > EST;   03. Lõkkelava
10:00 11:00 Lana Volkova, Sergei Terjoškin - Praktika: Veeda ja Tantristlikud praktikad: Kundaliini Tantrast kuni Sisemise Tule Karmamudrani.; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
10:00 11:00 Irina Kazatśenko - Õnneliku naise tee; Keeled:  РУС;   02. Telk ja lava saarel
10:00 11:00 Marina Sidorova - Jooga lastele - tervisele ja heale tujule viiv!; Keeled:  N/A;   14. Tipi (indiaa
10:00 11:00 Virko Kask (Vraja Krishna das) - Vaimse elu võimalikkusest tänapäeva lääne ühiskonnas.; Keeled:  EST;   06. Varjualune #
11:00 12:00 Marika Kallikivi - Pingeid ja stressi vabastavad harjutused – TRE.; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
11:00 12:00 Lana Volkova, Sergei Terjoškin - Saimin-Djou (võitlusjooga); Keeled:  N/A;   01. Kesklava
11:00 12:00 Kaia-Liisa Reinut - "Külluse suurendamine läbi TEADLIKU LOOMISE PROTSESSI; Keeled:  EST;   02. Telk ja lava saarel
11:00 13:00 Aina Buben - tegevšamaan - Lood, muinasjutud - Shamaanide looval viisil; Keeled:  РУС;   10. Avatud esinenemisala (tiir)
11:00 12:00 Ljudmilla Burda-Šalajeva - Aura-Soma kiired; Keeled:  РУС;   06. Varjualune #
11:00 13:00 Irina Ivanova - Vanaislandi ruunid kodu ja perekonna kaitseks, tervise heaks; Keeled:  РУС;   04A. Saal laudad
11:00 12:00 Reti Toriella - kaitsva amuleti valmistamine nahast, sulgedest, kividest, luudest jms.; Keeled:  N/A;   ELU INDIAANIKODU
12:00 14:00 Alicija ja Richard Eiliakas - Sacraalsete helidega improviseerimine- "Shruti chants" praktiline seminar; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
12:00 13:00 Marina Gobruseva - Oleme pärit lapsepõlvest, aga …millisest muinasjutust? Mis edasi?; Keeled:  РУС;   03. Lõkkelava
12:00 13:00 Oskars Peipinš (Läti alternatiivmeditsiinikeskus Akvilona) - Meditatiivsete praktikate kasutamise effektiivsus tervendamisel; Keeled:  РУС;   01. Kesklava
12:00 14:00 Sergei Bõkov - ,....sellest mis Teid erutab ....; Keeled:  РУС;   02. Telk ja lava saarel
12:00 14:00 Daniil Rudakov - Transformeeriv mäng "Tee täiuslikkusele"; Keeled:  РУС;   09. Kaminasaal #
13:00 14:00 Kuiki Sulg, Kaie MÖLTER - Lihaste testimise "lühikursus"- keha ei valeta!; Keeled:  N/A;   03. Lõkkelava
13:00 14:00 Igor Mang - ...sellest, mida on selgunud, mida on tähed soovinud jagamiseks; Keeled:  EST;   01. Kesklava
13:00 15:00 Ljudmilla Morozova - Metafoorsed kaaartid; Keeled:  РУС;   10. Avatud esinenemisala (tiir)
13:00 15:00 Errol Varres - „Enesetervendamise võtted looduses“; Keeled:  EST;   05. Suur saaer väljak
13:00 15:00 Papagoid - haldjad- Sigrid ja Ülle - Energeetiline puhastumine läbi joonistamise; Keeled:  N/A;   06. Varjualune #
13:00 14:00 Neonilla Vellend - Kasutades Hiina traditsioonilist meditsiini haiguste profülaktika ja ravi; Keeled:  N/A;   04A. Saal laudad
14:00 16:00 Svetlana Tšerkassova - nidra jooga - Jooga Nidra praktika; Keeled:  N/A;   04. Saal uues majas
14:00 15:00 Jelena (Aarti Kamini Oma) - "Leia end JOOGA" - „MEES JA NAINE“ – jooga paaridele; Keeled:  РУС > EST;   03. Lõkkelava
14:00 15:30 Anatoli Nekrassov - Anatoli Nekrassovi kohtumine lugejatega – "Sinu elu eesmärk"; Keeled:  РУС > EST;   01. Kesklava
14:00 16:00 Anzelika Lensment - praktiline psühholoog - Minevikust > tulevikku, kas restart? - Süsteemsed konstellatsioonid (paigutused) -seminar; Keeled:  РУС;   02. Telk ja lava saarel
14:00 16:00 Svetlana Nikolajeva, Kõik esinejad ja tegijad 2015 aastal! - Reikist - kõigist ja kõigile; Keeled:  N/A;   09. Kaminasaal #
14:00 16:00 Juliana Gontšarenko - Koome! Talisman eluks - Lepatriinu!; Keeled:  N/A;   04A. Saal laudad
15:00 16:00 Marika Sirjak - AGNIHOTRA –TULEPÜRAMIIDI RITUAAL; Keeled:  N/A;   12. Silla pavilj
15:30 16:30 Rahvusvahelise Krišna Teadvuse Ühing - Loetud tunnid Festivali lõpetamiseni - tantsime ja laulame selleni koos!; Keeled:  N/A;   01. Kesklava
16:00 17:00 Kõik esinejad ja tegijad 2015 aastal! - Festivali suur lõpetamine ja riitus!; Keeled:   01. Kesklava
     
18:00 19:30 Lilia Märtmaa, Deniss Vinogradov (Tapecut), Irina Kazatśenko, Oleg Rossijski (Moskva) - HEATEGEVUSKONTSERT „TERVENDAVAD HELID ANNA KIRIKUS“; Keeled:  N/A;   Anna kirik
     
     
7. augustil 9 augustil Tõnu Talimaa , Aivar Kukk - ŠAMAANIPÄEVAD